Ako oddialit menstruaciu?

Príspevok v téme: Ako oddialit menstruaciu?
luciia

Prosim vas,ako mozno oddialit menstruaciu? Pocula som o tabletkach na predpis, ale zial nemam moznost navstivit momentalne svojho gynekologa. Uzivala som 2 roky HAK logest, vysadila som ju pred 4 mesiacmi, 1balenie este mam, tak neviem, ci by to malo nejaky ucinok, keby ich zacnem teraz uzivat, nie na ochranu, ale "proti menstruacii", pripadne ci mate nejake skusenosti s citronmi, vraj tie oddaluju, no neviem... alebo ine praktiky na oddialenie
Dakujem

jajka131

BeBa 14: menzes sa dá oddialiť aj pomocou HAK...neviem akú berieš ty, ale mne poradil môj gynekológ, že ak si to chcem oddialit, mám hneď po skončení užívania jedného blistru začať užívať ďalší, ale až tabletky, ktoré sú žlté,prezože ja mám 3-farebnú HAK TRI REGOL, bez obvyklej týždňovej pauzy..stačí sa len opýtať svojho gynekológa, ten ti už poradí ;)

BeBa14

Ja by som zas potrebovala vediet,ci sa da oddialit menstruacia,aj ked beriem HAK?O tyzden ideme na dovolenku a akurat vtedy mam mat kramy...okrem ineho zacinam prvy den brat novu HAK,pretoze tato mi nesedi.Preto neviem,ci sa moze do toho brat este aj ten liek na oddialenie.Zas si nechcem pokazit cyklus a pchat do seba tolko liekov:-( Co myslite,mate skusenost???Dakujem,dufam,ze niekto poradi...

Ja81

baby, stačí piť tonik a/alebo jesť citrón/y...

veľmi rada jem citróny s cukrom, a veľmi rada tiež pijem bavoráka (fernet s tonikom). A veľakrát som sa čudovala, kdeže tie moje krámy sú, až potom som si uvedomila, že som sa pár dní pred tým nalievala tonikom alebo som zjedla citrón.

Moja mama ako stredoškoláčka hrávala závodne volejbal, a ona ma túto \\\\\\\"fintu\\\\\\\" naučila. Pred zápasom, keď vedeli, že v tom termíne budú mať krámy, sa jednoducho nalievali tonikom s citrónmi a bolo po \\\\\\\"probléme\\\\\\\". Stále sa čudujem, ako málo žien o tejto domácej pomoci vie... ;-)

jajkafr

lucia
mne sa raz podarilo oddialiť menštruáciu tým, že som užíva dvojitú dávku vit. C ,vit. C s predĺženým účinkom, ktorý sa užíva 1 x denne som užívala 2x denne 1 tabletku...

nika:D

prosim vas mam 15 rokov a chystame sa na vylet k vode samozrejme menstruacia mi vychadza presne na tie dni prosimm porad te mi ako si ju mam oddialit neakou \\\"babskou radou\\\" pretoze tabletky by som nechcela uz sm pocula o citronoch ale ine neviem najst PROSIM

aluska1

sensia bez gynekologa o nejde..babske recepty typu citrony su nespolahlive...ked chces naozaj oddialit zarucene menzes tak si musis ist dat predpisat lieky na oddialenie

Sensia

Dobrý. Chcela by som Vás popsrosiť o radu asi týždeň dozadu som bola chorá užívala som antibiotika a mala som dostať menzes v priebehu užívania antibiotík a týždeň aj niečo sa chystám do Talianska a neviem ako to urobiť pretože sa bojím že to dostanem tam máte niake rady? Mám 14 rokov keby niečo.