Po prvom sexe

Príspevok v téme: Po prvom sexe
Nika90

Ahojte baby potrebovala by som mensiu pomoc... Mam skoro 22 a pred par dnami som mala prvy sex...Samozrejme partner pouzil kondom, avsak samotny akt bol neskutocne bolestny-az tak ze som ho od bolesti kusla...Trochu som krvacala plus cely den som sa citila neskutocne zvlastne, malatne, navyse som mala stale pocit ze nieco je vo mne, co tam nepatri a brucho som si neskutocne citila... Uz je to 3den a stale trosicku krvacam, nie je to silne, je to skor ako ked vam konci menstruacia... Mam nejaky tyzden pred mendzesom...Tak neviem co si mam o tom mysliet...Citala som, ze niektorym babam to po prvom styku aj meska a ze telo sa musi aj spamatat...Kebyze vas mozem poprosit o rady a nazory.. Neviem co mam robit a co mam cakat..Trosku sa aj bojim..Ved viete...Najhorsie je to ze nemozem ist k lekarovi, kedze som mimo SVK a doma budem az o mesiac....Uprimne po tom co som si zazila za vraj chvilku "rozkose" neviem ci sa na to dam este nahovorit..... Dakujem za rady !

Magy

Uz som zazil aj 28r. chlapika, ziadny zaostaly alebo vychovavany v prisnej naboz. doktrine, akurat nevedel, co je to menzes. Uprimne - siel som do kolien. A to mal zhruba rovnako staru sestru. Zeby si nikdy nevsimol vlozky, nepozeral telku kde sa to len hemzilo kridelkami a tamponmi?? Neuveritelne, ale predsa pravda.

tpch1

kamilkaaa, to bola ironia v tom prispevku urcenom Magymu :-D Poznas taky vyraz?
J111, takze ty si nebol pre ziadnu prvy? To mas nahovno.

kamilkaa

a ty kde zijes j111 ze ten vyraz nepoznas? inak som nevedela, ze deflorovat sa da viackrat, ako pise tpch1 pre magiho :DDD ta tpch1 bude ties genius
inak mna to 1x bolelo velmi aj krv bola, ale tiez sa to upravilo a po case uz bolo fpohode, to ma kazda inak

tpch1

Nie sex sa nazyva defloracia...len prvy sex pre zenu, pri ktorom dojde k pretrhnutiu hymenu. To je taky malicky rozdiel.

J111

A teba je čo do toho tpch1, či pravá? Mňa vynechaj zo svojich komentárov. How simple if you know what I mean...