Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Po prvom sexe

Príspevok v téme: Po prvom sexe
Nika90

Ahojte baby potrebovala by som mensiu pomoc... Mam skoro 22 a pred par dnami som mala prvy sex...Samozrejme partner pouzil kondom, avsak samotny akt bol neskutocne bolestny-az tak ze som ho od bolesti kusla...Trochu som krvacala plus cely den som sa citila neskutocne zvlastne, malatne, navyse som mala stale pocit ze nieco je vo mne, co tam nepatri a brucho som si neskutocne citila... Uz je to 3den a stale trosicku krvacam, nie je to silne, je to skor ako ked vam konci menstruacia... Mam nejaky tyzden pred mendzesom...Tak neviem co si mam o tom mysliet...Citala som, ze niektorym babam to po prvom styku aj meska a ze telo sa musi aj spamatat...Kebyze vas mozem poprosit o rady a nazory.. Neviem co mam robit a co mam cakat..Trosku sa aj bojim..Ved viete...Najhorsie je to ze nemozem ist k lekarovi, kedze som mimo SVK a doma budem az o mesiac....Uprimne po tom co som si zazila za vraj chvilku "rozkose" neviem ci sa na to dam este nahovorit..... Dakujem za rady !

slušná

môže to kľudne bolieť aj ďalší raz, ale dá sa tomu predísť. sestra mala podobnú smolu a otec (gynekológ) jej poradil, aby si dala chirurgické rukavice, prst natrela gelom a po teplom kúpeli si čupla a jemne ten prst zasunula do vaginy. to robila viackrat, až neskôr dokázala zasunúť dva prsty, potom až tri. potom už nemala žiadne problémy. chcel to vyriešiť chirurgicky, ale sestra nechcela. mala veľmi tuhú blanu, preto mala daké problémy. ale trvalo to asi dva týždne, kým sa otvor roztiahol. ja naopak som nemala vôbec žiadne problémy a takmer som ani nekrvácala.

JahO_Odka

J111, Magy defloráciou nemyslela zbavovanie sa flóry (ani tej maslovej nátierky, ani zbavovanie sa rastlinstva) :D

akinom007

No neboj sa dalsi styk bude lepsi, a dalsi este lepsi:))
ja patrim k tym stastnejsim co po prvom sexe VOBEC nekrvacali a NIC ma NEBOLELO.

Magy

Mila Nika, defloracia je takmer vzdy sprevadzana tym, co popisujes a nie je to nic nenormalne.
Dobra sprava je, ze v drvivej vacsine pripadov sa nebude opakovat ani krvacanie, ani bolest a divne pocity.
S kazdym dalsim stykom to bude uz len lepsie a lepsie.