Aby sa zamiloval/má to zmysel naťahovať?

Príspevok v téme: Aby sa zamiloval/má to zmysel naťahovať?
zmätená

stretávame sa 5 mesiacov, ja som za zamilovala, on nie. tvrdí že som skvelá, osobitá, má ma velmi rád, ale nelubi ma. neviem ako si ho mám ešte vôbec získať? myslíte si, že sa ešte môže zamilovať? citom sa rozkázať nedá,ale je to strašný pocit, keď ty lúbiš a vieš že ten druhý nie. Vzdať sa ho nechcem, ale trpím. Pomôže niekto?

zmätená

wreck v podstate som inu odpoveď ani nečakala, len som taká bezradná, že som chcela počuť iný názor. Bylinárka vďaka za tvoj tip, ale na také čáry-máry ja moc nie som. Magy, ukončiť styky, niekedy to je velmi ťažké, presťahovala som sa a ON je jeden z mála ludí čo tu vôbec poznám a mám ich rada, človek sa neodpúta sám od seba. Myšlienkami si predsa stále niekde inde :-( kolko ubehlo od vtedy času mimochodom kým si sa s tým ako-tak vyrovnal? Otvorene sex chýba každému, kto ho raz skúsi, ale zahrávať sa s citmi druhých? naozaj neviem...

Magy

zmätená - strucne: NEPOMOZE. Laska sa neda vyprosit ani vyhrozit, ak sa ten clovek nezapali sam od seba, mozes sa postavit aj na hlavu. Poznam ten pocit, sam som to zazil v tvojej pozicii a je to utrpenie. Co mi pomohlo? Ukoncit styky s tym clovekom, lebo to nikam neviedlo. Cas ma vyliecil a teraz uz viem, ze som bol blby, ze som sa snazil ziskat jej srdce. Trochu to boli aj dnes, ale uz am nadhlad a zmieril som sa s tym.

bylinkarka*

musis za uplnku nazbierat 18 dazdoviek, potom utres prach z druhej policky v jeho byte a zmiesas ho aj s handrou v 250 ml mlieka a piva desiny v pomere 1:1. potom to cele rozmixuj. teraz z toho musis spravit plnku a teda nechas to zapiect aj s rozmixovanou handrou v rure pri 200 stupnoch na 34,6 minuty. ked je plnka hotova, naladujes ju postupne do vsetkych dazdoviek ktore si nazbierala za uplnku. potries ich marhulovym dzemom, pridas 3 kvapky oreganoveho oleja a polejes este roztopenym plesnivym syrom zmiesanym s rannymi hlienmi z nosa. teraz to uz len nechas odstat prikryte alobalom na zhruba 48 hodin a je to hotove. potom ho to uz len musis donutit cele zjest a potom bude svadba