Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

rony26

magy, ja si zase myslim, ze ta druha tema moze realne existovat, teda to co v nej opisuje...preto som tam prispel svojou radou a poradil som mu, ze zmene musi predchadzat sebakriticky pohlad...zial sa k tomu este nedostal, co vidiet aj v tejto teme, ktora je (podla mna) tiez realna, ale zvelicena a najma zavadzajuca

nefinka

:maoam - ja obdivujem tú tvoju neskonalú trpezlivosť s niektorými tu a úprimnú snahu pomôcť už aj na pohľad beznádejným prípadom

nefinka

ja som si včera čítalaa celú túto diskusiu a ozval sa do tejto diskusie aj fero m. a hneď za ním písal ivan444, že ten príspevok od fera m. je vlastne od neho..a presne ako píše rony, človek sa potom prepne do ďalšej jeho témy, kt. má založenú pod iným nickom a tam je situácia vykreslená troška inak...
zúfalcom tu fakt niet pomoci, maoam, máš môj úprimný obdiv

Magy

rony26 napisal: "treba si precitat aj tu druhu, aby ste sa napriklad dozvedeli, ze..."

ja som si precital obe a dozvedel som sa, ze je to cele jeden odrb, lebo v oboch temach su niektore podstatne odlisnosti, pripadne rovno protirecenia. A ked niekto klame v jednej veci, dvoch, piatich, ako zistime, ci si to cele vlastne nevymyslel? My tu za pocitacmi tazko, nikto z nas nema sancu zistit, ako to vobec v skutocnosti s tym jeho vztahom je a ci vobec nejaky existuje!
Keby takito ludia pisali knihy alebo zbierky poviedok, ked uz maju taku fantaziu vymyslat cele imaginarne svety vztahov... Boli by milionari!

Janoo

Maomam mas pravdu. S tou zenskou bude mat iba peklo alebo si najde normalnu zrelu zensku. A moze sa tu stazovat kolko chce, nic sa nezmeni. Jedine poucenie ktore by si odtial mal Ivan zobrat, ze potrebuje serioznu zrelu zenu. Tu zensku budu obhajovat iba podobne nezrele pubertacky, ktore si nevazia chlapov.

Maoam

Piktogram: nehnevam sa, vobec nie, nemam problem s tym, ze si na mna zmenila nazor. Ak som sa ta dotkla - prepac. Nebolo to umyselne.