IDEM NA CISÁRSKY A CHCEM VEDIEŤ AKO TO PREBIEHA !

buggy

Ahoj lynsie ja som ju mala pri dcerke (KE, august 2018). Pumpička ti vlastne do rany vloženou časťou uvoľnuje analgetikum, ktoré oblast rany znecitliví a ty sa mozes vklud eprechadzat, sprchovat a natahovat za babetkom. Nicomu to nebrani a ani kojeniu nakolko sa tato latk anedostava do mlieka

lynsie

baby skusili ste niektora, ktora uz mate cisarsky za sebou pumpicku na brucho ktorá by vás zbavila bolesti ? mne o nej vravela kamoska, ale akurat ze pocula o tom ale nic viac..nepoznate ju niektora ?

janka

Ahojte dievcata, ja som v 33.tyzdni a uz sa mi o porode aj sniva! Mam urceny cisarak koly pruhu - vraj nemozem tlacit aby som si svalstvo este viac nenatrhla.Zvazujem lokalku nech viem, co sa bude pri porode diat. Mate niekto skusenosti s Presovskou porodnicou? Dakujem

jejke

Majulke blahozelam!!!!
Sara a Evka12!!!!
Prosim Vas baby, chodte radsej aj podruhy krat na CISARSKY.
Ja som otehotnela tri roky po prvom cisarskom a doktor mi vravel,že jazva je dobre zahojena a nevidi dôvod prečo by som nemohla druhe prirodzene, ked všetko pojde ok, počula som o istom riziku ale každy mi vravel, ze ovela lepšie je normalne, aj ženy co mali najprv normalny a po nom cisarak aj jedna co mala prvy cisarak a po nom normalny...
a teraz som rada že vobec prezila mala aj ja...stalo sa mi to coho sa lekari boja najviac....RUPLA MATERNICA...stratila som vela krvi a dieťatko zachranili v poslednej chvili, narkoza bola nesmierna...nikomu by som toto nepriala, ale vlastne mi zachranili zivot...a jej hlavne!!!!
zavidela som tym čo rodili prirodzene, ale už teraz nie, rodila som s kontrakciami a aj tak to bol nakoniec cisarsky...chvalabohu že sme .obe tu..mala ma ale nasledky...
nikdy neprestanem lutovat...NEBUDTE FRAJERKY,myslite na dieta, ja som fakt mala ŠŤASTIE, každa detska doktorka čo si ma vypočuje mi povie to iste,,buďte rada že vobec je babo na tom tak ako je...mohlo to byť ovela horšie...´´
držim Vám prsty

sara

cisarsky rez vobec nie je ziadna vyhra.radsej chodte prirodzenou cestou.bola som na cisarzky rez lebo inac to neslo ale nikdy viac.je to hrozne.

majulka1

Tak ahojte.Som už doma v utorok tomu bude 3 týždne. Išla som do nemocnice s predoperačnými výsledkami na cisár, ale vzali ma na vyvolávačky a bolo to prírodnou cestou. Bolo to hrozné ale sme zdravé a šťastné že sme na svete. Bobka, ešte raz vďaka za rady. Paaaa

miri

Pre Bobka: chcem sa spýtať kde si takto cisárom rodila? ja tiež by som radšej rodila tak -na želanie-som v len 4 mes.ale už teraz na to veľa krát myslím. prosím poraď, kto by mi toto želanie splnil.díky moc

evka12

Ahojte.Ja som rodila cisárskym s epidurálkou a je to podľa mna lepšie.Vidíte ,čo sa okolo Vás deje,hned si vidíte bábo,a má to aj menej /vraj/lekárka mi poradila,zdravotných rizík.Po pôrode je to den -dva hrúza,ale aj tak je to najkrajšia bolesť v živote./pre mna/Teraz som opäť v tom a dúfam,že bude všetko ok a budem rodiť prirodzene.Držím Ti palce Majulka aj Tebe Dzana.

bobka1

Epidurál nie je žiaden strašiak,je to úplne v pohode a oveľa humánnejšie ako úplná anestéza,kde ťa neskôr preberú a cítiš sa akoby ťa prešiel náklaďák.A je to istotne menej nebezpečné.Ani mimino potom nie je také prispaté a omráčené.

dzana

,,))ahojko Bobka prosim ta kde si rodila??? "u koho??" velmi ma zaujala tvoja epi?!!(skoro ako bezbolestna rozpravocka)Dakujem!!!