1rok bez orgazmu

Príspevok v téme: 1rok bez orgazmu
jajoju

s priatelkou sme spolu uz rok, prvy sex mala somnou, zo zaciatku sa mi hned zdala menej citliva ako ostatne co som mal ale teraz po roku uz je to strasne trapne ze pri mne nemôze dosiahnut orgazmus, ani pri prstovani ani pri sexe. ked jej drazdim klitoris tak mi vraviz ju to skôr boli akoby jej to bolo dobre...ked jej to robim ustami tak je to lepsie ale nie ovela...skusali sme rôzne polohy...no bez uspechu...fakt aj ked presexujeme celu noc...a vidrzim jedno kolo aj dlhsie ako pol hodinu nedokazem ju urobit...sem tam sa uz zda ze nieco s toho bude ale pri takej rychlosti a intenzite nevidrzim fyzicky dlhsie ako povedzme minutu a to jej nestaci...prosim pomôzte nejakou radou ako dosiahnut aby aj ona mala s toho nejaky ten zazitok....diky

pepik754

Ahojte ludia chcel by som poradit. Som po uraze krcnej chrbtice a s priatelkou nemozme dosiahnut semeno. Co mam robit?

zewa

orgazmus zeny zalezi (v 99%) od zeny. Ona ma nejaky blok. Ja by som sa sla poradit s odbornikom. Samozrejme len vtedy, ked predtym s orgazmom nemala problem. Ak mala problem vzdy, tak to tak prosto je. A vlastne sex nie je len o orgazme, ci?

jajoju

no v podstate to nie je ani vibrator ale umely penis, neda sa s nim zacat lebo je prihruby a pritvrdy a vraj ju to boli, takze nic moc...a co sa tyka samotneho vibrovania....vravi ze jej to tam dole skor trpne a nie robi dobre...a aj keby sme mali najlepsi vibrator ona sa velmi neda nahovorit na take veci, vravi ze si to najviac vychutnava somnou...co sa tyka predohry tak myslim si ze viem ako na to aby som ju perfektne vzrusil ale trva to tak dlho ze potom som uz s toho aj ja dost na makko:) a dlho nevidrzim...a preto som sa hlavne pytal na polohy lebo tu je citit najvecsi rozdiel....sama vravi ze su polohy ked ledva nieco citi a su take pri ktorych

alenka_maxova:neuziva antikoncepciu a ja som jej prvy partner, masturbaciu ako inak popiera ale ja si myslim ze uz to skusala...urcite...

alenka_maxova

ja by som pricinu hladala aj v partnerke, nie len v tom, ako co ty robis...Takze sa jej pekne spytaj, ci sa to nezacalo trebars uzivanim antikonpcepcie. Pri niektorych zenach je to spustacom napriklad. Dalej sa jej opytaj, ci uz vobec niekedy sama skusala dosiahnut orgazmus. Ak nie, je to jasne...nikdy ho len tak pri tebe nedosiahne, ak pomaly ani nevie ako sa "prejavuje" a ako nan. Samozrejme, ak ti na tom dievcati zalezi, bud velmi pozorny a snaz sa o jej dobro. Lenze ak ona len lezi a caka, ze sa "nieco" stane, tak jej odkaz, ze to tak nefunguje.....

AdamKrt

Aky vibrator mate kupeny ? Neni vibrator, ako vibrator...

Kruzok je na pobavenie.

Povedal by som, ze milovanie sa zacina uz v hlave. Zenu treba zvadzat hlasom, slovami, vonou, chutou, dotykmi atd. Zapojit vsetky zmysly. Vhodne jedno ako afrodiziakum a dlha predohra, pri ktorej sa jej prekrvia pohlavne organy.

Pravdepodobne ma mentalny blok, ten treba najskor odstranit.

Ten vibrator by som bral ako pomocnika na pripravu, nie ako hlavny chod. Aj ked je par druhov, ktore su velmi silne.

Napr. Magic massager na 230V pri pouziti vonkajsej stimulacie je niekedy silny az moc. Ale nema zmysel tlacit na pilu, pokial neni partnerka uvolnena. Musi si to vychutnavat.

Zbytocne nehladaj polohu. Je to o uvolneni a uhle. V podstate kazda v ktorej je dobry uhol na bod G.

Cim viac robi clovek nasilu, tym je telo menej citlivejsie. Da sa to aj zjemnit, vydrazdit a potom to ide omnoho lahsie.

jajoju

Nemate niekto nejaky dobry napad na nejaku polohu ktoru by sme mohli vyskusat?....uz sme od zalozenia temy zas par veci vyskusali ale ani vybracny kruzok, ani vybrator nepomaha....

jajoju

vibrator mame, vraj je to prenu priliz umele a dokocna aj bolestive ze si to nevie uzivat...dnes ma vsak napadlo ze ked to robime posediacky tak prito zvykne strasne zvlhnut a aj taka roztiahnutejsia je by som povedal...mozno by trebalo skusit pouzit vibrator po tejto polohe...ale neviem ci sa jej to velmi bude pacit...lebo lebo ona silou mocou chce vyvrcholit somnou...