1rok bez orgazmu

Príspevok v téme: 1rok bez orgazmu
jajoju

s priatelkou sme spolu uz rok, prvy sex mala somnou, zo zaciatku sa mi hned zdala menej citliva ako ostatne co som mal ale teraz po roku uz je to strasne trapne ze pri mne nemôze dosiahnut orgazmus, ani pri prstovani ani pri sexe. ked jej drazdim klitoris tak mi vraviz ju to skôr boli akoby jej to bolo dobre...ked jej to robim ustami tak je to lepsie ale nie ovela...skusali sme rôzne polohy...no bez uspechu...fakt aj ked presexujeme celu noc...a vidrzim jedno kolo aj dlhsie ako pol hodinu nedokazem ju urobit...sem tam sa uz zda ze nieco s toho bude ale pri takej rychlosti a intenzite nevidrzim fyzicky dlhsie ako povedzme minutu a to jej nestaci...prosim pomôzte nejakou radou ako dosiahnut aby aj ona mala s toho nejaky ten zazitok....diky

jajoju

existuje zenska ktora si prizna ze si to sama robi?...zatial som este taku nestretol...a taktisto moja prijatelka popiera zeby si kedykolvek robila dobre sama:)

sanding99

jajoju: tak sa jej spytaj ci sa sama vobec aspon niekedy dokazala urobit
Blondula: tak este vyskusajte mobilny telefon a vibracne zvonenie ;-)

jajoju

aj ja sapokusam vymysliet uz vselico...sama sa hanbi ale skusali sme tak ze som jej to robil ja a pytal som sa jej ze co je dobre a co nie...ale ani toto neprinieslo ziadne ovocie...zatial sa najviac osvedcil alkohol + strasne dlha predohra....eroticke pomôcky by nebolo problem pouzit...ale odmieta to...vravi ze ked to ma prist tak somnou a nie s nejakym kusom plastu.

Blondula

sanding....to nie je vtip ! ak mas elektricku kefku tak vies,ze to vibruje jak slak :DDD normalne si to prilozis na klitoris a uvidis co to urobi !!! ale nie s kefkou na ten klitoris,ale opacnou stranou :DDD

sanding99

Blondula: mozes to blizsie popisat s tou kefkou, co, kde a ako?:-) Ci to je len asi nejaky vtip? :-) Lebo vsak to by bolelo jak slak :-D

Blondula

to ho ani sama nema ten orgazmus ?? ... ja by skor zacala tak,ze nech sa urobi najprv sama a ty sa pozeraj na "techniku" :D pri kazdom novom vztahu trva nejaky cas,pokym sa vsetko "doladi".tak to bolo aj u mna :D moj priatel je velky vymyselnik a skusa kadeco a musim povedat,ze jedina "eroticka" pomocka ktora ma u mna ucinok do 15 sekund je elektricka zubna kefka :DDDDD samozrejme pri "rucnom" hrani :P ked som videla priatela jak to doniesol do postele,poslala som ho umyvat zuby do kupelne a on sa usmial a povedal,ze skusime aj totok !! :DDDD