Zeny 23 a viac - Ako casto navstevujete gynekologa?

gemerka

pýtala som sa gynekológa, že kedy pôjdem na sono pŕs a povedal mi, že ešte mám čas. A cytológiu, som ešte panna tak nič.

Blondula

sob rudolf .... jasne ze je to na "kazdej" z nas,ale keby mne sa stalo,ze kvoli aspon "jednej" preventivke na gynekologii mi zistili vaznu chorobu,asi by ma to zlozilo !!! radsej odchadzat z ordinacie zdravy,ako tam chodit chory :D

gemerka

chodím každý rok, ale na sono pŕs som ešte nebola, a to musím gynekológa požiadať že chcem isť na sono prsníkov???? Neviem či je v nemocnici v Malackách sonografia na prsia.

sob rudolf

Blondula - aj ja mám rovnakú otázku:). Lebo ja som to donedávna brala tiež podobne ako myopinion, no potom ma obklopili rôzne odstrašujúce prípady:(. Je to na uvážení každej z nás.

myopinion

to je individualne. ja som este vobec nebola, neberiem hak, nezijem sexualne, nemam ziadne problemy, takze netreba. kamaratky sice hovoria, ze by som mala zacat, ale povazujem to za zbytocne. pojdem az budem tehotna. ani na ORL nikto nejde, ked nema problemy s konkretnym organom

jfksfjkfj

ja tiez - od 20tky kazdy rok na preventivku (sono + cytologia + prsia..) + dostanem odporucaci papier na sono prsnikov.. inak chodim kazde 3 mesiace pre recept na antikoncepciu. Ked sa vyskytne problem, tak najskor volam lekarovi ci treba prist alebo nie :)) Urcite by som tam nechodila castejsie, ak by som nemusela :) ale ked ide o zdravie, tak tych par minut sa da prezit...