nove prsia - ktory chirurg?

Príspevok v téme: nove prsia - ktory chirurg?
eleni

ahojte, chystam sa na operaciu-konketne zvacsenie prsnikov. som uz na 100% rozhodnuta ist, ale stale sa nveim rozhodnut pre doktora, ku ktoremu pojdem. velmi zvazujem MUDr.Minarovjecha z ruzinovskej nemocnice, alebo MUDr.Gubu z ULK. neviete mi nahodou poradit, nemate niekto s nimi skusenosti? DAKUJEM! ela

sara

panika ty ma budes do vtedy vytacat kym nebudes mat s takychto vyrazou zle.este raz ta upozornujem nato aby si si davala pozor na jazyk.

sara

pocuvaj ma ty panika nikoho neurazaj lebo si ta najdem a uz mam toho dost.ak si nezavres tie tvoje usta tak prides ku urazu.

panika

no uz tu zase uraduje ta vizazistka so 4 jazykmu. Napadne sa mi na niekoho podoba. Bud je to ta ista, alebo uz su tu 2, ktore nemusim

sara

eleni pre mna za mna si daj silikon aj na hlavu.neviem o co tebe ide ale tu bola diskusia o tom co si kto mysli o tom ja som povedala svoj nazor.a to co ty tu pises ma nezaujima.cau.

eleni

sara
akoze o co mi ide moja??
ked som sa rozhodla pre augmentaciu tak asi si o nej zhanam dostatok informacii a konzultujem ich s odbornikmi. ty si tu vravela nieco o nebezpecenstve a na to som sa ta pytala. nie na rizika pri zakroku alebo mozne nevyhody! takze asi tolko!dakujeme ti za starostlivost ale myslim ze mame viac potrebnych info ako ty. pekny den!

lucia22
no tak to je super ze si spokojna!tak to ma byt,som rada ze ti to vyslo!drzim palce aby si sa coskoro dala uplne do poriadku!a este jedna otazka,je to veeeelmi bolestive? :)
dakujem!

lucia22

Caute,zrovna lezim doma po plastike prs,z vlastnej skusenosti odporucam primara Gubu,je to odbornik v pravom slova zmysle,som len styri dni po operacii a uz mozem povedat ze vysledok ma doslova nadchol,vrele odporucam,aj personal v ustave lekarskej kozmetiky je na vysokej urovni,fakt sa staraju.

sara

eleni bola si uz u lekara ze chces implantaty?asi nie.kazdy lekar ti povie vyhody aj nevyhody.tak neviem o co ti ide.

eleni

sara
takze po prve kojit nie je problem aj ked mas implantaty. a po druhe, ani jedna zena ked sa rozhodne pre takyto zakrok,to nerobi pre chlapa,ale pre seba.a po tretie v com je ta sprostost (ja si nemyslim ze je to sprostost) nebezpecna??