atypicky problem ... pls help ...

Príspevok v téme: atypicky problem ... pls help ...
xix

posielam to ece raz .. ak by to bolo dvakrat na fore tak pls. jedno vymazte alebo si to nevsimajte ... a teraz k teme
mam taky dost netypicky problem ... neviem ci je to depresia alebo co za psichycka choroba, no proste ked niekde na nieco
cakam, alebo proste niekde som a musim sediet a nudim sa, al. sa musim nejak tvarit (ako napr. stuzkova) tak ma chyta taky
divny stav zacne sa mi priserne tocit hlava a dustavam nutkanie ako keby som musel ist ihned na wc, popripade ma zacne natahovat
srdce mi bije ako splasene atd. to sa proste neda opisat ... ako keby sa moje telesne funkcie zrychlili o 300% sekunda je vtedy hodinou
... mozno sa vam to zda smiesne ale uz som fakt v koncoch, ked som mal stuzkovu som musel skorej odist bo som to proste nezvladol rodicia
sa nahnevali atd. teraz som na vyske som si myslel ze sa to ako tak vyliecilo ale ono sa to zase vracia a uz ma to zas dostalo, ked idem
do obchodu tak rychlo utekam nak som uz na intraku, ked idem s kamaratmi tak som ako prvi doma ... chcel by som si najist aj dievca, ktore
tak velmi bytostne potrebujem ale kvoli tejto chorobe sa to neda ... zivot je pre mna peklom na zemi, fakt uz neviem co mam robit ...

xix

no po dlhom case mozem konstatovat ze sa nic nezlepsilo, som v totalnych koncoch ... rozmyslam uz nad tym najhorsim (alebo najlepsim), fakt ma uz nebavi tento "pri..." zivot ... psichologovi som este siel ale bohuzial tomu istemu a co? to iste, tie rady stoja za "..." u nas doma je to na figu, ked poviem ze mi nieco je tak prva otazka "kde ta to boli ..., co ti je ..." a este kricia pomne ako keby som ja za to mohol ... mne uz asi nic nepomoze ... mozno v buducom zivote budem stastnejsi.

RNG

Z prirodnych veci na ukludnenie je to lubovnik bodkovany(hypericum perforatum= StJohns Wort, davka 1-3 kapsule pri zachvate uzkosti.
5-HTP dakedy tiez pomoze, moze to byt aj hormonalny vykyv(divoky jam 1 az 2gramy, damiana, olej z pupalky alebo boraka(midnight primrose oil, borage oil, 200 gm zlozky GLA=gama linolenicka kyselina),ale podobne priznaky ma aj hypoglycemia=nizky cukor v krvi. Na to je ale jednoduche zistenie-ak zoberies kocku cukru alebo glukozy, malo by to za par minut prejst. Potom musis davat pozor aby si castejsie-aj kazde 3 hodiny jedla male jedla, obsahujuce zakazdym trochu skrobov alebo cukru.Zena mojho syna ma tento preblem, takze to poznam. Ocervenie v tvari,a vtedy pozor, pokial nedostane do systemu nejaky cukor, treba jej uhnut z cesty.Syn sa o nu stara, aby sa to nestalo pravidelnym jedenim mensich davok.

ernie

prekonala som nieco podobne. Moja diagnoza bola ,,panicka porucha,,. Uzivala som Seropram asi rok. No a nemozem povedat,ze by to preslo, ono sa to urcity cas aj vratilo, len som sa s tym naucila zit a ovladat ten stav. Viem o com hovoris. Je tazke to vysvetlit. Drzim palce.

lencok

ja nepoznam z okolia ZV, BB, rada by som pomohla, mozno ti este niekto iny poradi, ak nie, aj tak ho najdi a nech sa ti uz len dari, nech ti pomoze, je zbytocne sa trapit! tak pekny vecer

lencok

no mne pri brani AD tiez riadne tlklo srdce, ale po dvoch mesiacoch sa mi to ustalilo...mozno ti nesadli lieky, mal by si najst ineho psychiatra, existuje kopec dobrych Dr a lieky ti len pomozu, prave lieky o ktorich hovorime su spatnymi vychytavacmi serotoninu...tak necakaj a bez pre pomoc...

aljoška

Serotonín sa dá doplnit jedine liekovou formou.Skús zmenit lekára a liečbu.Viem o čom píšeš,prekonala som niečo podobné.Mna liečili Seroxatom,velmi dobre mi zabral.Tearz máš slobodnú volbu lekára tak sa poobzeraj po inom.

xix

tak ten cipralex som uzival asi tak polroka ... neziaduce ucinky mal take ze v niektorych situaciach sa mi zacalo riadne buchat srdce ako pred infarktom alebo co, proste take nieco som ece nezazil, mi slo do odpadnutia atd... tak som ho prestal uzivat ... no neviem ci mi nejaky doktor pomoze, bo s nimi nemam moc dobre skusenosti, same vysetrenia a nic mi nepomohli, a ten psichiater co som bol unho tak skoda reci ... ta latka ten serotonin to sa da kupit alebo co ... alebo v akej potrave je .. mozno to by mi pomohlo alebo co, ja uz neviem ... inak diki vsetkym ...