Tocenie hlavy

Príspevok v téme: Tocenie hlavy
kylie dolce

Ahojte. Posledne dni mam problem, hlavne vecer, no nielen vtedy, ze sa mi vkuse kruti hlava. Nie velmi, su to pocity ako po vypitom pohariku vina i ked vobec nepijem...pre niekoho by to bolo mozno prijemne, ale mna to velmi obmedzuje, tazko sa mi uci a sustreduje, caka ma maturita, kedze sa mi rozmazava pred ocami, akoby som 2 noci nespala, je to o to neprijemnejsie. A najhorsie je, ze to neprestava ani pri zaspavani, ked aj pocas zatvorenych oci sa mi svet kruti. Pomoze mi niekto prist na koren problemu? Este by som sa chcela spytat, ci ma niekto skusenosti s liekmi na pamat. Dakujem

silvias

Dobrý den!
Chcem sa len opýtať neviete náhodu ak sa mi točí neustále hlava a mám závraty budú asi z krčnej chrbtice sú na to neaké tabletky,alebo čipky na zmiernenie? Vďaka Silvia

zanocka72

ak to nie je nejaký neurolog.problém ,môže to byť aj zo zlého plytkého dýchania a tým nedokrvenia mozgu-pod stresom,možno ti chýba aj magnézium,alebo máš len nízky tlak

tonka

Radím čo najskôr navštíviť svojho praktického lekára, ktorý odporučí ďalšie vyšetrenia, aby sa zistila príčina. Príčina môže byť oveľa závažnejšia ako bolo popísané vyššie. Netreba to nechať tak, ak lekár odporučí napr. rehabilitáciu a príznaky pretrvávajú, treba žiadať o ďalšie odborné vyšetrenia.O svoje zdravie sa musí v prvom rade starať sám človek a urobiť pre to všetko, lebo mnohokrát si to uvedomíme až keď je neskoro.

janík

toto sú najčastejšie príznaky krčnej chrbtice-teraz častý výskyt (prievan ,vietor...),menej časté: krvné,pečeňové a iné choroby.Akupunktúrou veľmi dobre liečiteľné!

silence

Dovodov moze byt velmi vela. Mudrejsie ako spekulovanie je asi navsteva lekara a vysetrenia, krvny obraz, neurolog, meranie tlaku-ak nepomaha zmena stravy, pohybove navyky ci dobry pitny rezim.

lenka8

mne sa tiez stale toci hlava a presne aj so zatvorenými ocami. Nevydrzím stat bez pohybu a bez drzania. Doktorka mi zistila nízky tlak a kázala mi pit zelený caj. bohuzial to nepomaha a mam dojem, ze to bude z chrbtice, alebo zo srdca, lebo mi niekedy tak divne tlcie. Pijem 5 litrov vody denne, takze ani tam nie je problem.

kylie dolce

nalievam sa vodou, pila som kavu...nepomaha ani cerstvy vzduch a toci sa mi hlave napr. aj teraz. Asi najlepsie spravim ak navstivim lekarku.

keren

mne dlho nevedeli prist na to z coho sa mi toci hlava, vymeskala som v skole cely polrok, len len ze som nerobila komisionalne skusky... nakoniec ma neurologicka, ktora povedala ze uplne zdrava poslala na vestibularne vysetrenie, je to vysetrenie rovnovazneho aparatu v strednom uchu, a zistili ze tam je problem, ako keby som prekonala infekciu (napr kliest, aj ked som ziadneho nemala) a ze to ma take nasledky, dostala som lieky a vsetko je OK...takze skus lekara