Som zúfala-mam velmi riedke vlasy !

Príspevok v téme: Som zúfala-mam velmi riedke vlasy !
keira74

Takže mám 17 a maximálne riedke vlasy. Nefarbím si ich , zbytočne nezaťažujem a stále su na mojej hlave "3 vlasy" ! Čo mám robiť. Šampony,spreje,tužidla na objem nejak extra nezaberaju a ked tak jedine prvých 10 minút. Nepoznáte nejake pripravky na zhustenie vlasov , aby mi začali rásť viac vlasov? ... alebo nejake vitamíny.? .. Prosím poradte lebo zošaliem ..

Fraw

osobne si myslim, ze zakladom je genetika a tu ako pises aj ty ti samponiky ani vitaminy nejak extra nepomozu - nezvazovala si zeby si si ich nechala zahustit ? mne to trebars pred akciami robia v clipinhair a som spokojna lebo to posobi prirodzene bohato a nijak mi to neublizilo

samadoma

Já mám tiež veľmi riedke a jemné vlasy. Dosť mi pomohol nemeckej firmy šampón BIOXINE. Začali mi po 2 mesiacoch rásť malinké vlásky a vlasy mám kvalitou lepšie. Kupujem na krasnadoma.sk

nestastnica

Alebo este jednu radu mam: objednaj sa ku koznej doktorke, nejakej s ktorou maju ludia dobre skusenosti, pripadne na endokrinologiu, ci za tym nie je stitna zlaza.

Mozno ti povedia, ze veetko ok a mozno prave oni najdu sposob. Ja som ti poradila z mojej sksuenosti, kazde telo je vsak ine a nie je od veci vypocut si nazor lekara ... ak sa ti nebude pacit navrhovana liecba, mas pravo ju nepodstupovat a zmenit lekara. U mna sposobila vypadavanie hormonalna liecba, ale kozna ti moze predpisat nieco bez hormonov :)

a namiesto trapenia s vlasmi za ten cas zacni cvicit, nech mas dobru postavu, pekne sa maluj a obliekaj a chlapi sa budu obzerat bez pocitania vlasov :D

drzim palce