Podkozny tuk pri vagine

Príspevok v téme: Podkozny tuk pri vagine
ellaa 22

prosim vas o radu :( priamo pri vchode do vaginy sa mi spravila hrcka asi podkozny tuk.neviem ako sa ho zbavit :( skusala som vytlacit ale je to bolestive..mala som ichtoxilovu mast ale nepomohla.dokonca som skusala natierat alpou aby sa vysusil a nic..mate niekto podobny problem alebo skusenosti? som zufala uz ..dakujem za odpovede vopred :(

Mimi9

Dobrý deň chcela by som sa spitať ako vam to zmyzlo alebo čo vam pomohlo? Mám to iste na bruchu a na vagine. Už to trvá druhý tyžden. Raz sa zvečši a ráž zmenši??‍♂️

Zuzeqqq22

Ahojte mam 22 ja som si vcera naasla hrudku smeroom dnu ale zvonku na pravej strane neboli ma pri chozdi vobec ale ak stlaacin trosku tak to pobolieva ako by mi to islo prasknut ale nevyzera to zeby sa to dali vytlaacit vidno ze To mam trosku vecie ako na druhej strane tak dnes idem ku gynekologovi nenecham uz nic na nahodu racej :) vraj sa tak prejavuje aj cysta tak tuto vylucujem pokial sa da moze to byt aaj tukovy tumor ja neviem ako by som to dala prec :(

Kyara880

Zdravím, mám rovnaky problem, ale uz sa to opakovalo 3x. Ten prvy krat to islo vytlacit aj ked to bolo velmi bolestive, no tieto posledne dva pripady stale nosim na svojej vagine a dost ma znepokojuje ze ma to boli pri obycajnej chodzi. Snazila som sa uz aj o vytlacenie, ale neuspesne. Dnes mam na svojej vagine jednu neprijemnu velku bolestivu a fialovu ( je to vazne fialove) hrcu ktora je viditelna a dost mi to zneprijemnuje kazdodenne povinnosti. Viete mi poradit? Som trocha mladsia, a skusenosti s takymto niecim nemam. Dakujem

lili2406

Dievčatá aj mne sa to obcas stane, ze si najdem taku hrcku a je velmi bolestiva a samozrejme cim viac sa snazim to vytlacit a rypem do toho je vacsia a bolestivejsia. Tak som vyskusala si na to dat Alpu natierala som si to pokazde ked som bola na wc cca 5x za den na druhy den sa mi uz spravila biela bodka na ňom a len slabucko som ho stlacila a isiel vytlaciť. Potom som ho natrela este raz alpou a na druhy den bol preč. :-) skuste vyskusat

ellaa22

ten podkožný tuk pri vagíne je velmi bolestivy,ale treba ho vytlacit,mala som taku skusenost,vydrzis to,ked pojdes k lekarovi ti to rozrezu,bude to ovela bolestivejsie,tak nevahaj a tlač!!!!!!

Mončurik1555

Ahojte ja mám podobný príklad. Asi dva mesiace dozadu som si všimla´, že na pravej strany bočnice od pošvy sa mi začal robiť maly podkožny pupačik. Myslela som si že to za pár dni zmyzne. Doteraz ho tam mam a je odosť vačši. Neviem či to nemože byť vred alebo len podkožný pupák. Dosť to boli a ani nejde vytlačiť. Prosim poradte´... :/

jara 75

Ahojte, prosim o radu, asi pred dvomi mesiacmi sa mi na vnutornej strane pysku urobila hrčka, z ktorej po stlačeny vytečie hnis. Partnera a pohlavny styk už dlhšiu dobu nemam, tak by som pohlavnu chorobu vylučila. Nebolí ma to, no je to nepríjemné. Dakujem za akukolvek odpoved.

marianna128

ahojte.aj ja mám podobný problém akurát že ja som si to skúšala vytlačiť a asi sa mi zapálil a zväčšil sa :( bolí ma pri chodení a už mám aj problém posadiť sa..neviete niečo poradiť? ďakujem

ella22

toto uz mam druhu hrcku..prvy krat som mala vred ale ten sam praskol po par dnoch a neskutocne bolel.tento neboli preto si myslim ze je to podkozny tuk.ale vyzera ze by sa dal vytlacit minimalne z 5 miest tak neviem :( dalsi problem je ze som v zahranici a s tymto nemam kam ist na vysetrenie..a Magy uricite to nieje taka vec z ktorej by som sa mohla tesit a volat ju hrcka stastia a podobne hluposti.myslim ze mat podkozny tuk ci co na takom mieste ozaj neni zrovna pritazlive.vadi mi to lebo ju citim ked sa utieram..umyvam..a vidno ju..preto to chcem odstranit.a raz som s tym u gynekologicky bola a odbila ma ze je to normalna vec tak som ju zmenila.asi skusim este raz dlhsie uzivat Ichtoxyl a uvidim co bude. vdaka vam vsetkym za rady ste zlaty

maruska123

:) tukovy nador nemusi vyhnisat, prave naopak. moze sa stat, ze sa bude neustale zvacsovat, vid moj pripad, aj ked na inej casti tela...bohuzial potom uz len chirurgia a vyrezat to, aj ked to nie je nebezpecne, skor esteticky dojem a komplexy...

takze tak..ale suhlasim, radsej by som sla na gyndu, ked vyluci nejaky gynekologicky problem, tak na kozne a ked sa potvrdi tukovy nador, tak asi len chirurg