Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

malapehana

Vidis niekedy sa staci aj takto opytat a budes mat skusenost z prvej ruky :) Ja tiez urcite ak budeme este planovat dietatko tak ho vyskusam, pretoze dieta si zasluzi dostat vsetky vitaminy k bezproblemovemu rastu.

Sašena

Dakujem vam za odpoved a za rady, no ja som sa uz nevedela dockat tak som sa nan pytala v lekari ci s nim nemaju skusenost. A dokonca lekarnicka ho brala pri oboch detoch a ze bez problemov. Ze ani nezatazoval zaludok ani nic take.. :)

malapehana

Ja nemam sice tieto vitaminy ani konkretne femibion na sebe oskusany, ale kupila som ho svagrinej a ta si chvali. Je to sice len par mesiacov ale vraj sa aj citi lepsie. Tak sa z toho velmi tesim, snad im to pomoze aj k babatk.

rastlinocka

neverila by si ale naozaj aj take maminy jestvuju. Casom pridu na to ze robia hlupost, ze na vlastnom dietati setria, len aby potom uz nebolo neskoro. Rast dietata je velmi citlivy a hlavne dolezity!

zuzulik55

ja mam dobru skusenost s obycajnou kyselinou listovou z dr. max. v baleni je 90 tabletiek, co ti vystaci na tri mesiace ;)

mala_sovicka

presne tak ako si to napísala tak by to malo byť. Pre dieťa by sme mali urobiť všetko. Hlavne pre to aby bolo zdravé a tieto vitamíny mu k tomu veľmi napomáhajú.

slnko31

vyhodene peniaze? ale ved pre dieta by mali byt maminy ochotne urobit cokolvek nie? ide hlavne o to aby dieta bolo zdrave :) dakujem ze mi drzis palce cmuk :)

lorry22

slnko nemas za co, ja som rada ak som ti svojou odpovedou pomohla. Nikdy nie je naskodu ho uzivat skor ako neskor ;) drzim ti palce, velmi!

rastlinocka

slnko31 urcite sa oplati aj tie mesiace pred otehotnenim, nikdy nevies kedy sa to moze podarit. Poznam par zien co by povedali, ze pre tehotenstvom to su vyhodene peniaze. Ale vobec nie.. Neuvedomuju si dolezitost tychto vitaminov.

slnko31

ahoj modráčik dakujem za odpoved :) ale ty pises o tehotenstve, to viem, ze sa vitaminy maju brat, ale chcela som vediet preco a ako dlho je vhodne pred otehotnenim.. lorry22 dakujem! cize v podstate nie az ked sa dozviem, ze uz som tehu ale hned ako sa zacneme snazit, v podstate akonahle je mozne ze by som mohla ostat tehotna. Dobros uz aspon viem na com som :)