ZUFALSTVO

Príspevok v téme: ZUFALSTVO
Alica88

Je možné že som urieknuta ked sa mi v ničom nedari..ja uz neviem ako dalej.. furt niekto niečo zle na mne vidi.. Spravim niečo dobre a ludia si to vysvetluju zle.. SOm dobračka ale na viacerych ludi tak neposobim .. inak ma vnimajuu .. a najst chlapa sa mi vobec nedari..To uz neni mozne a tak strasne by som to chcela.. SI pripadam ako keby som mala na sebe nejaky ochranny štit ktory brani chlapom sa ku mne ozvat.. Asi žijem v bubline.. som uz z toho zufala a asi o chvilu uz budem aj na liekoch,,,,

Alica88

Deria možes mat na to iny nazor ..to ti neberiem ;) ale vieš keby som to nemala nejak ,,potvrdene" tak by som tom netvrdila :) Ked mam nejaky problem tak si ho hned nevysvetlujem nejakym ,, urieknutim" a podobne.. Ale ked uz vidim ze sa mi fakt nedari asi skoro v ničom a chyba nieje vo mne vacsinou, tak potom si to vysvetlujem aj tak..a zas netvrdim ze sa mi musi darit vo všetkom..Ale tak zatial som nikoho nevyhladala kto by mi to potvrdil.. Su taki ludia, vacsinou zeny, ktore su tu preto aby prave takym ludom pomáhali

Deria

alica, aj ja verim na negativne a pozitivne sily. ale v suvislosti s napr. urieknutim urcite nie. nikto ma nemoze urieknut, ak ja nechcem, teda ak tomu neverim. ak vraj "urieknutym" osobam pomohla nejaka ina osoba alebo nejake rekvizity, tak to je len pomocny ritual na to, aby si dotycny lepsie vedel vsugerovat, ze je od "pomysleneho urieknutia" oslobodeny. vsetko je to o viere a sugescii. neverila by si, co clovek dokaze sugesciou a vierou. teda, ty veris na urieknutia, tym padom hladas pri vzniku problemov, dovod problemov prave tam. klin sa klinom vybija. kedze veris na urieknutie, moze ti pomoct len "odrieknutie", lebo mas zafixovane, ze si urieknuta. je to ako certov mlyn, vzdy budes v strehu, kto ta uriekne, pokial sa od toho neoslobodis. musis si povedat: som dost silna, nemoze sa mi to stat a neverim na urieknutie. inac sa toho trvale nezbavis.

Alica88

Deria verim takymto veciam na zaklade toho, ze poznam viacerych ľudi, ktori s tym maju skusenosti a niečo take sa im stalo.. proste ze niekto im prial zle..mali často,, z očí" a tak a vyhladali niekoho kto to vie vycitit a pomoct potom tomu človeku .. a naozaj im to pomohlo.. ALebo ked sa proste rodine nedari.. moze byt ze v dome je negativna energia, ze z toho pramenia tie problemy.. AA naozaj taky clovek dokaze aj s tym pomoct.. musis robit urcite ,,ritualy" na odstranenie toho zleho.. To uvadzam ako príklad..Ale su to všetko realne veci, ktore sa deju

Deria

no, len verte este na nejake nalepene duse, ci urieknutia a ste v tom uplne po usi. nic take neexistuje a ak tomu niekto veri, tak pozor, akurat slabsiemu a labilnejsiemu sa to moze stat. uvedomte si, ze vy sami o tom/o sebe rozhodujete. pri pozitivnom mysleni vas take myslienky nesmu ani napadnut.

Alica88

Tinkuska.. ja tak akoby som s niečim neviditeľným bojovala a ani neviem s čim..a ma to zožiera už .. to, čo hovoris o tej duši mozno može byt pravda ..alebo proste niekomu ležim v žaludku a nepraje im..a urcite to nieje len jeden človek .. A ja by som tiez najradsej odišla prec od všetkych a od všetkeho :) myslim ze zmena prostredia by nam prospela .. ALe ja zatial nemozem len tak odisť kedže mam ešte skolu..aaa fero M. máš zle sny ?

Fero M.

No čitam dalej, lebo ma to zaujíma, tiež som tak mimo už asi 2 roky...
Zmatok, smola, kazia sa mi veci, v praci problemy, nechala ma priateľka, doma problemi a peniaze sa mi v rukách neudržia....
Navyše posledná nočná mora stála za to...

tinkuska

Ja som citala ze to moze byt aj to, ze mas na sebe nalepenu nejaku dušu. Duse ktore tu bludia, a hladaju nejake telo, na ktore by sa prisali. Ten clovek potom akoby nie je sam sebou, ma v sebe zmatok, a citim sa akoby som to nebola ja, pocit ze ma volaco neustale brzdi a hadze polena pod nohy..su ludia ktori to vraj dokazu, tú dusu z cloveka odputat..