Operácia, čo ma čaká?

Heatherka

gatget nesniva sa podla mna :) ja som po narkoze mala pocit, ze ten cas co som spala ako keby ani neexistoval. proste nic. zdalo sa mi, ze od zaspatia po zobudenie presla jedna sekunda.
a nie kazdy vravi nezmysly ani nenadava.. mozno budes patrit k tym stastlivcom :)

gadget3

Inak to je zaujímavý stav tá narkóza.. Vlastne sú vyradené všetky svaly okrem srdca. Aj dýchanie je riadené prístrojmi.

Ktovie, či je možné, aby sa človeku niečo snívalo...
A vraj ľudia pri prebudení hovoria rôzne nezmysly... a niektorí nadávajú... ktovie, čo sa podarí mne :D

biela mačka

Ozaj, ako vyzerá spánok počas narkózy? Tiež vtedy človek napríklad chrápe? ja zo sna vyprávam. Možno som nadávala na chlpaov. :-/

eam

Moja skúsenosť..dávali pod mňa misu, ale ak sa ty nebudeš môcť hýbať, tak ťa budú cievkovať. To príde sestrička, odcievkuje a je to. Neviem o tom, že by si to tam mala v kuse. A nebolí to, nemusíš sa báť.

bazalka

Ahoj, ja som sa tiež veľmi bála toho cievkovania, ale cievku mi zaviedli, keď som bola ešte v narkóza, takže som to vôbec necítila. Potom to tiež nebolo nejako veľmi nepríjemné, len proste cítiš, že tam niečo máš. A vyberanie tiež nebolí, je to len trošku nepríjemné, ale trvá to asi dve sekundy.

gadget3

ale ako sa tam trafím do toho bažanta? ja si to neviem predstaviť.. Bojím sa, že sa ocikám

ja budem mať rozpárané kríže...

Milky

gadget3
Myslis? Mne davali v kuse infuziu a ja som kazdych 15 minut poziadat o bazanta.
A nenechali dva.. iba jeden a pokazde zvonit na sestricku. Ked mala toho vela a ty rozparane brucho, zdrziavaj..

gadget3

Ďakujem vám veľmi za reakcie. Snáď to nejak prežijem. Musím. A chcem!

No bojím sa toho cievkovania už len z toho dôvodu, že si neviem predstaviť tú hadičku vo mne.

A viem, že aj po ležiačky sa dá cikať do bažanta. No chlapi to majú jednoduchšie, ale čo my, ženy?!