Ľuďom už načisto šibe....

Príspevok v téme: Ľuďom už načisto šibe....
TRULY

Ja neviem, či ste si to všimli aj vy, ale vkuse narážam na nervóznych a nespokojných ľudí. Partnerské vzťahy sa rúcajú bez štipky logiky, susedia po sebe hučia, rodinný príslušníci sa navzájom nevážia. Každý je napätý a radšej riešia cudzie problémy ako svoje. Všetko to na nás vplýva, či si to uvedomujeme alebo nie. Ja chápem, že je stresová uponáhľaná doba, všetko pre peniaze, ale do kedy to takto budeme zvládať?!

*inko

no vidis truly, tym si mal zacat, ja som dnes pre svoje zdravie nespravila NIC :) ak neratam dve zjedene mandarinky ( aj to isto postriekane chemiou:D ) a polhodinovy pobyt na cerstvom vzduchu :D

bingham

inko...demokracia by bola super keby si zila...v krajine zazrakov...a dobrych umyslov...inak mozes snivat dalej :)...demokracia...ma len krocik od anarchie....ked vobec

*inko

daniela, ja som spokojna, zo slovenska, z tejto nasej dzurocky by som neodisla, pretoze aj ked je to tu tazke, mozem sa zbalit a ist inam, ale naco? kto ma kde na ruziach ustlane? :D a este by som aj prisla o najblizsich. mne staci ked mi je dobre v kruhu fajn ludi a tych tu mam, to mi prezatial staci, nie som narocna :)

TRULY

Inka dneska som nespravil plodné :P Ale možno tým že som dneska nič nerobil, som nič nepokazil :DD Ale nie, dneska som robil niečo pre svoje zdravie už ked nič :)

xdanielax

a co keby tu boli referenda, aj tak na ne vsetci kaslu a su to len zbytocne vyhodene peniaze.
ine by bolo riesit veci elektronicky ale to si este par desatroci pockame :D

dobre, odpovedzme si teraz na otazku?

ste spokojni so svojim zivotom? ak nie, preco? A to ze nas stat j*be (vhodnejsie synonymum mi nenapadlo) nie je odpoved. Kazdy je samostatna jednotka. Takze?

lost

asi ma bing pravdu, to nepojde a nebude fungovat :D
ked nejaky pajac v TV povie" ejha ludze, potrebujeme EEEUUU" a kazdy voli, lebo sa mu paci byt v EUUUUU

esteze sa to nevola Aliancia Inteligentnych, lebo by v TV hovorili "podme IAAAA IAAA"