Chcem husté vlasy ! Ako?

Príspevok v téme: Chcem husté vlasy ! Ako?
Foxi32

Mám veľmi riedke vlasy a vyzerá to dosť blbo , vždy mám kratší strih pretože dlhé riedke vlasy by neboli velmi pekné. Raz som už tak mala a bol to otras. Vážne ma to trápy , pretože vlasy sú koruna krásy a na mojej hlavu su ledva 3 vlasy ! :/
Sampony na objem pouzívam ale aj tak to nepomaha a ked tak len trosku a hustotu mi to nezmení. Nempoznáte nejaký osvečeny recept, vitamíny alebo podobne ... Naozaj som zúfala .. Ďakujem ... :)

Lennyx

ak to chces rychlo, tak pozri na clipinhair ja som zahustovala s remy vlasmi s technikou microring a bolo to super - posobili prirodzene, nijak extra som sa o ne starat nemusela a neznicili moje vlasy .. mala som ich pocas hormonalnej liecby a krasne sme to obdobie prezili s peknymi vlasmi

Fraw

z tých prípravkov ako šampónov ti neviem nejak extra poradiť lebo mne žiadny čarovný šampón nepomohol...u mňa zabrala výživa zvnútra...užívam každý deň morský kolagén collalloc a okrem vlasov mi pomohol aj so štiepením nechtov

Kovalickova

ked ti naozaj nepomahaju pripravky, tak skus setrene zahustenie s metódou clipinhair-u so zivymi remy vlasmi - na pohlad aj na dotyk su prirodzene a krasne objemne

Sisi111

Ahoj ako tu už bolo povedané henna, dixi šampón ale mne osobne pomohla aj klasická domáca mačka: žĺtko, olivový olej, cotrón ak si tmavovlasá tak aj kakao - nababrať na vlasy nechať 30 minút odstáť a zmyť šampónom. Mne to veľmi pomáha

Catali_na

skús naozaj tú hennu.. Daj tomu tak dva roky. Každý mesiac si aplikuj hennu a po čase(dajme tomu tie dva roky) budú vlasy ako vymenené :)

Andyčatko4

Skús naozaj žihľavový šampón, lopúchovú vodu a mohla by si skúsiť aj trojmesačnú kúru so Zinkom. Každý deň 15 mg zinku :) Pomáhajú nie len na vlasy ale aj pleť a nechty :) Držím palce