Neustále nafúknuté brucho

Príspevok v téme: Neustále nafúknuté brucho
xenia 8887

zdravim vas. mam taky problem ze mam neustale nafuknute brucho cely den. vyzeram ako tehotna. fakt uz mi milion ludi povedalo ze ci som tehotna a potom ked sa dozvedia ze niesom tak sa cuduju co mam take brucho...
problem je v tom ze nejem ani vela praveze jem 3x denne. rano sa snazim jest musli cize vlaknina tam je jem aj ovocie pocas dna a na obed jedavam bezne veci (ziadne fast foody a pod) nezjem vela no brucho mam take akoby som zjedla za vagon. ked len pijem tak to iste. vypijem deci vody a hned brucho... nechapem to. uzivam aj probiotika a nepomahaju. neviete co to je? dakujem mam 23

Súvisiaci obsah

lubkama

Ahojte, mam podobny problem a uz nielen po fyzickej stranke ale aj psychickej...moje brucho vyzera ako v siedmom mesiaci tehotenstva :( Mam sice stanovene diagnozy ako alergia na mlieko, syndrom drazdiveho creva - este ho mam vraj aj padnute, obcas mi vyskocia aj protilatky na lepok, ale nie az na uznanie celiakie. Robili uz x - krat gastroskopiu, pri poslednej mi zistili vela kyseliny. Pri kolonoskopii len to padnute crevo. Minuly tyzden som uz zufala isla za lekarom, mam prist na sono, ale nic to vraj nevriesi. Mam jest probiotika a dal mi liek na znizenie tej kyseliny. Bojim sa uz cokolvek zjest, uz mam priam fobiu z toho, co by ma mohlo nafukovat. Zrusila som aj ples, lebo sa nezmestim do siat! Pritom som chuda, mam velkost oblecenia 34 a k tomu to obrovske brusisko, tak je to este viac vidno...pohybu mam dost, cvicim kalanetiku. Desim sa jari, leta, v com budem chodit oblecena. Napchavam sa aj espumisanom, probiotikami a nic.

Lulu2011

biele pecivo je plne sacharidov, nafukuje a nema v sebe ani za mak vitaminov, je vlastne uplne zbytocne, ale chapem, taky cesrtvy chrumkavy rozok :))

xenia 8887

dnes som citala ze je lepsie biele pecivo, pretoze to vie telo rychlejsie stravit, pretoze celozrnne veci sa drzia dlhsie v zaludku tym padom su tazsie stravitelne. preto vacsinou po bielom pecive sme rychlejsie hladny ako zvycajne. co si o tom myslite?

xenia 8887

mna neboli nikdy nic, len vyzeram ako tehotna. strasne vela ludi co ma nevidelo dalho a stretneme sa tak mi gratuluju ze kedy sa to narodi..... :-/ parada...

meduskaTN

ja jem ráno v jogurte rozmiesané ovsené otruby-kupujem ich v Bio obchode...vraj cisti creva a tahaju tuky so sebou...a myslim,ze ked sa zamiesaju do actívie..bude to fajn. Ja mam problem, ze ako balon som večer-a neustale ma boli brucho, na vysetreniach nic nezistili..

xenia 8887

ako si to myslela? ze to pomaha NA nafuknute brucho? alebo PROTI? nejak som to nepochopila
inak je to pravda ze tie musli pucia v tom mlieku lebo ked napr to necham dhsie tak sa zdvojnasobi mnozstvo tym ze to napuci

saknoel

Tu je pes zakopany! MUSLI Rano ! Musli su ako granule psie. Namoc psiu granulu do vody a co sa stane s nou? Nafukne sa ! Taktiez aj musli . Ked zjes musli rano,vela teda vhodnu porciu ,co citis ,ze si plna ,je problem . Potom si z toho nafuknuta . Ja mam tiez ten problem,no mne to neprekaza ,len sa citim naprd a plný . A jedz aktiviu,ta udajne znizuje nafuknutost,aspon to tak tvrdia v reklame...