zomrel mi snúbenec

lulu22

:( to mi je ľúbo... aj keď teraz to znie úplne pateticky, ale budeš šťastá, ver tomu!
u nás v práci sa jednej tiež zabil nešťastnou náhodou priateľ a mali sa takisto brať. ale čuduj sa svete, do mesiaca-nerobím si srandu-spoznala nového muža a už spolu aj žijú a sú šťastní. veľa ľudí jej to vyčítalo, že ako tak rýchlo mohla začať s niekým, lenže ona na toho mrtvého niky nezabudne, má ho v srdci, lenže nechcela sa trápiť a neprežiť lásku.
Takže niky3, hlavu hore, i keď teraz nie, ale raz budeš šťastná a kor, keď si ešte mladá :)

dafne

...mne zomrel brat pred 20 rokmi,ale trpím dodnes...veľmi ma to poznačilo..je to aj genetickou výbavou...som veľmi citlivá...aj po 20 rokoch rozmýšľam,že sa dokážem smiať...žiť...

martickaaa

zatial sa mi nic podobne nestalo...zatial,ale budem drzat palce,zahojit sa to podla mna nikdy nezahoji ale prekonat sa to da.ja si myslim ze prekonat sa da vsetko,verim tomu velmi,aj ked mi niekto blizky zomrel a myslela som si ze teda to je fakt koniec aj mojho zitia zivota...tak po case mozem povedat ze odvtedy neverim ze clovek co si zaumieni nezvladne.velmi ti drzim palce...