Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

anmed

Dobry den, vo february tohto roku som potratila. Lekari nam odporucali pockat aspon tri mesiace. Chcem sa opytat, ci moze zena otehotniet pocas plodnych dni, aj ked nema ovulacny vytok. Dakujem za odpoved.

niekto

ak mas pravidelny cyklus tak mas plodne dni okolo ovulacie ktora nastavaa v priblizne v 14tom dni cyklu cize zhruba 5 dni pred a 5 dni po ovulacii
ak sa chranis len kalendarnou metodou tak sanca ze otehotnies za rok je asi
5-25%

993sexica993

Chcela by som sa opýtat,že ked som mala pohlavný stik,po TROCH dnoch menštruácie,či možem otehotniet,mal kondom ale roztrhol sa...a zistil to až povytiahnutí,prosím vás pomožte mi čím skor...dakujem vopred

merry007

mám nepravidelný ciklus,nachcela by som otehotnieť, ale nachcem používať žiadnú ochranu, chcela by som využívať plodné a neplodné dni.dá sa to pri nepravidelnom cikle?

vilma2222

ako si mozem vypocitat plodne a neplodne dni, a ci mozem otehotniet ak som mala pohl.stik posledny den menstruacie, dik

lollipop

vyšlo mi že mám neplodné dni,dneska som si dala tabletku po,escapelle,po 23 hodinách myslíte že to zaberie?

lollipop

Chcela by som sa opýtat,že ked som mala pohlavný stik,po dvoch dnoch menštruácie,či možem otehotniet,mal kondom ale roztrhol sa...a zistil to až povytiahnutí,prosím vás pomožte mi čím skor...dakujem vopred

babenka1

chela by som sa spytat,ci je mozne otehotniet-bolo to bez ochrany a priatel nemal ejakulaciu..je mozny este nejaky predcasny slaby vyron ?...ps: cim najskor prosiiim dakujem