Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

den

drzim palce, nech to vyjde a dockate sa:)Ja mam tu knihu doma a tusim je tam jedna, co moze pomoct..o zivotosprave..vsak uvidis a hlavne klud, aj stresom a prilisnym chcenim je mozne neotehotniet..psychicka pohoda je velmi dolezita..ale viem, ze je to tazke to ovplyvnit, urobte si pekny vecer, chodte na veceru alebo do kina, mozno par dni dovolenka....:)a hlavne nestresujte sa, co ma byt to bude a ani nezbadate kedy :D

den

Takze miminka545, poznas symtotermalnu metodu? www.lpp.sk tu sa o tom dozvies viac a k tomu este jedna pomocka www.compex.sk , ale aj v lekarni maju nieco lacnejsie a ked sa do roka s tymto nepodari, budete musiet navstivit nejaku poradnu.Drzim palce este je ovulacny tester Eva test a ten ti vraj aj zosignalizuje, ci budete mat dievcatko abo chlapceka...ale to podla mna zavisi aj od inych okolnosti, ale je dost drahy :(

miminka545

ked mi posledna menstruacia zacala 24.9.,kedy mam plodne dni? keby som mala 28 dnovy cyklus,tak plodne mam najviac 5.-6.9., ale ked mam nepravidelny..tak co? ani neviem kedy mi pride dalsia menstruacia,cize si nemozem odratat tie neplodne pred nou... a ja chcem teda vediet,kedy mam plodne..chceme male a nejde to :-(

den

No o tom , je cela veda, ze kedy su plodne a kedy neplodne a na vypocty podla dni by som sa nespoliehala.Ale 12 dni pred mensruaciou su neplodne hoc aky mate cyklus :)A po menstruacii je to tak, ze niekto ma len 1-6 dni neplodne.

palacinka

24romana04, s nepravidelnym cyklom je to trosku tazsie, mala by si si viest aspon pol roka menstruacny kalendarik a az z toho sa to da vypocitat

zuzulienkars

dobry den ja by som sa chcela spytat ze kolko dni po menstruacii mam neplodne dni ked sa mi menstruacia skoncila 2. oktobra dakujem

24romana04

....am nepravidelny cyklus....nikdy mi to nepride na cas. niekedy mi to meska par dni inokedy aj mesiac...ako si mam vypocitat plodne a neplodne dni?