Riešenie pre všetkých

Príspevok v téme: Riešenie pre všetkých
viktoria

Ahoj všetci, náhodou som sa dostala na túto stránku a som znechutená z toho koľko ludí má problémy, ktoré naše krásne zdravotníctvo nedokáže riešiť. PO 3 ročnej chorobe a podobných stavov ako aj vy opisujete som natrafila na niečo výnimočné. Toto zaberie na všetko. Jednoduchým spôsobom donúti organizmus aby začal bojovať proti chorobe. Pridávam krátky popis, keď niekto bude chcieť viac info tak mi pošlite e-mail, hodím Vám tam bližšie info.

Voda a soľ – základné kamene života. Ľudské telo pozostáva z vody a soli. Soľ je pre ľudský organizmus rovnako dôležitá ako voda. Bez vody ani bez soli by sme neexistovali. Dnešná konzumácia kuchynskej soli je zdraviu škodlivá. Dôvodom toho je, že soľ, ktorú používame nemá veľa spoločného s kryštalickou prírodnou soľou. Naša kuchynská soľ je hlavne NaCl, kým kryštalická prírodná soľ obsahuje ďalších 82 prvkov. Keď sa nabúra táto prírodná rovnováha soli, už nie je viac darcom života pre naše telo.
Následky konzumácie kuchynskej soli: Celulitída, dna, preťaženie obličiek, obličkové a žlčníkové kamene, artróza, artritída, zadržiavanie vody, rýchla tvorba vrások, vysúšanie tela atď.

Ťažba kryštalickej soli. Ťažba kryštalickej soli pre náš priemysel sa nevypláca, keďže čistá kryštalická soľ sa nachádza zriedka a len v žilkách. Na udržanie prírodných vlastností a kvality je nutná ručná ťažba, triedenie a sušenie.
Hunza® kryštalická soľ. Kryštalická soľ vznikla pred 200 - 250 miliónmi rokov vysušením praoceánov. Kryštalická soľ je bez nečistôt a obsahuje všetkých 84 prírodných prvkov, v podobnej koncentrácií ako praoceány, ktoré sú základom vzniku života na zemi. Kryštalická soľ nie je liekom, je to cenná potravina, ktorá má blahodarné účinky na náš organizmus. V kryštalickej soli nájdeme všetko, čo nášmu telu chýba, minerály, stopové prvky, frekvenciu. Hunza kryštalická soľ je jedinečná soľ s ktorou nemecký biofyzik Peter Ferreira skúmal blahodarný vplyv soli na ľudský organizmus. Hunza kryštalická soľ vďaka svojim schopnostiam dodáva energiu, vyrovnáva, neutralizuje a očisťuje. Nie je lepšia prírodná metóda ako kombinácia kryštalickej prírodnej soli a vody, ktorá dokáže znovu naštartovať homeostázu a znovu vytvoriť rovnováhu v tele.
Homeostáza – samo uzdravovací systém tela. Pre živé organizmy je najpodstatnejšie prispôsobovanie sa vonkajším a vnútorným vplyvom a tým zabezpečenie rovnováhy a životnosti organizmu. Preto má voda a prírodná kryštalická soľ pozitívny vplyv na všetky choroby. Soľný roztok prijímaný formou pitnej kúry každému otvára možnosť žiť zdravšie, zostať zdravým, alebo len si vylepšiť náladu, nájsť duševnú alebo fyzickú rovnováhu, naplniť sa energiou. Pri pitnej kúre je najdôležitejšia pravidelnosť a kvalita použitej kryštalickej soli na dosiahnutie pozitívneho účinku a nie množstvo. Pitná kúra nie je časovo obmedzená. Výraz pitná kúra nie je doslovný lebo soľný roztok môžete piť celý svoj život na udržanie zdravej životosprávy. Použitie:
Naštartovanie vlastných síl organizmu na seba ozdravovanie. Neutralizuje, vytvára rovnováhu, či to je zvýšená alebo znížená činnosť telesných funkcií. Kožné ochorenia, alergie, problémy s metabolizmom, látkovou výmenou. Detoxikácia, vyplavenie kovov, žlčníkových alebo obličkových kameňov, .... Tráviace problémy, ochorenia obličiek a močových ciest. Ochorenia pohybového ústrojenstva.
Srdcové ochorenia a problémy s krvným obehom. Nespavosť a iné problémy so spaním, stres, problémy imunitného systému a koncentrácie. Všetky druhy plesní, candidy, mykózy, vírusov a baktérií. Ochorenia dýchacích ciest.
Majú v Nitre obchod, adresa je Farská 37.

Alternativa

Viktoria, mas pravdu, profesne uz viac ako 30 rokov pracujem v klinickej chemii. To ale neznamena, ba naopak, ze neodlisujem dobre od zleho, ze nepoznam negativa chemie. Alternativne formy podpory zdravia su uz roky mojim konickom, takze budem rada, ak spolocne posunieme tuto diskusiu o Hunze dopredu. Pomoz aj Ty ako pacient. Ak nechces zachadzat do odbornych podrobnosti, skus mi odpovedat na tieto body ako pacient, ktoremu Hunza pomohla:
1. Kolko mas rokov? To je dolezite pri konzumacii urciteho mnozstva soli, cim starsi tym menej solit
2. Mala si urcenu konkretnu diagnozu?
3. Ako dlho si pravidelne uzivala pitnu kuru s Hunzou?
4. Ako si si pripravovala roztok na pitie? - kolko Hunzy si si rozpustala v akom objeme vody ? Totiz okrem kvality URCITE ide aj o mnozstvo. Nehovorim o "kilach", treba ale mnozstvo presne definovat
5. Kolkokrat denne si tento objem pila?
6. Odpis z obalu Hunzy vysledok analyzy - kolko akych prvkov obsahuje. Ja som si klikla kurtsprotocol.blogspot.com..., ale tam som info o chemickom zlozeni Hunzy nenasla, aspon zatial :D

neveriaci

bol som dost vazne chory,no na takuto podla mna hlupost by som nenaletel.To je asi tak vsetko.Je vela inych metod ktore pomahaju a nie nejaka Hunza

viktoria

A to čo má byť, že berieš nádej liečby chorému???????? Asi si ešte nebol vážne chorý keď niečo takéto napíšeš? A kde boli tí múdry lekári keď mi ani po niekoľkých rokoch nevedeli pomôcť? Navrhla som alternatívu pre tých, ktorý si to chcú vyskúšať a pre mňa to tým aj končí.

neveriaci

to co ma byt????Propagacia???Reklamna kampan???Zvolte si Hunzu a budete zdravy??? To je super slogan!!Zobudte sa,naprv sa poradte so svojim lekarom.No aj tak neodporucam pit.

viktoria

Sofi, poslala som kontakt, nenechajte si kaziť nádej. Nádej zomiera naposledy. Nechajte nech má každý vlastný názor. Zdravým sa jednoducho kecá. Bola by som zvedavá čo by robili keby boli chorý?????????

ixo

soľ z MM nedoporučujem pre vysoký obsah minerálov skôr si uškodíte tam je le 5%soli,ináč kamenná soľ je naozaj drahšia oproti bežnej kuchynskej ktorá je v maloobch.sieti,to čo píšu je zase pravda

ixo

nekazím nikomu a ani nechcem len každý sa plazí za niečim čo lieta po streche a pritom má bohatstvo v stodole.

ixo

Tá Himalájska je ospevovaná hlavne obchodníkmi nemôže ju priviezť hocikto,treba brať na kontajnery a tak je z toho dobrý ba priam vynikajúci biznis,podľa gelogického vývoja zeme by som povedal že podzemné soli sa od seba kvalitou výrazne neodlišujú sú to len v %obsahu NaCl.

sofi

Ixo - prečo kazíte ľuďom radosť resp. nádej na možné uzdravenie. Už som sa tešila, že snáď toto mi pomôže, ale Váš príspevok je ako studená sprcha, a je po nádeji.

viktoria

Omyl, nikoho presviedčať nechcem. Ja som to navrhla ako riešenie pre ostatných, lebo mne to pomohlo. A nielen mne ale aj iným luďom v mojom okolí.Každý nech si z toho spraví vlastný názor. Keď niekto chce vyskúša keď nie tak to je jeho problém.PS: neveriacemu: webová stranka je o príspevok nižšie, tam môžeš študovať účinky. Pá