Riešenie pre všetkých

Príspevok v téme: Riešenie pre všetkých
viktoria

Ahoj všetci, náhodou som sa dostala na túto stránku a som znechutená z toho koľko ludí má problémy, ktoré naše krásne zdravotníctvo nedokáže riešiť. PO 3 ročnej chorobe a podobných stavov ako aj vy opisujete som natrafila na niečo výnimočné. Toto zaberie na všetko. Jednoduchým spôsobom donúti organizmus aby začal bojovať proti chorobe. Pridávam krátky popis, keď niekto bude chcieť viac info tak mi pošlite e-mail, hodím Vám tam bližšie info.

Voda a soľ – základné kamene života. Ľudské telo pozostáva z vody a soli. Soľ je pre ľudský organizmus rovnako dôležitá ako voda. Bez vody ani bez soli by sme neexistovali. Dnešná konzumácia kuchynskej soli je zdraviu škodlivá. Dôvodom toho je, že soľ, ktorú používame nemá veľa spoločného s kryštalickou prírodnou soľou. Naša kuchynská soľ je hlavne NaCl, kým kryštalická prírodná soľ obsahuje ďalších 82 prvkov. Keď sa nabúra táto prírodná rovnováha soli, už nie je viac darcom života pre naše telo.
Následky konzumácie kuchynskej soli: Celulitída, dna, preťaženie obličiek, obličkové a žlčníkové kamene, artróza, artritída, zadržiavanie vody, rýchla tvorba vrások, vysúšanie tela atď.

Ťažba kryštalickej soli. Ťažba kryštalickej soli pre náš priemysel sa nevypláca, keďže čistá kryštalická soľ sa nachádza zriedka a len v žilkách. Na udržanie prírodných vlastností a kvality je nutná ručná ťažba, triedenie a sušenie.
Hunza® kryštalická soľ. Kryštalická soľ vznikla pred 200 - 250 miliónmi rokov vysušením praoceánov. Kryštalická soľ je bez nečistôt a obsahuje všetkých 84 prírodných prvkov, v podobnej koncentrácií ako praoceány, ktoré sú základom vzniku života na zemi. Kryštalická soľ nie je liekom, je to cenná potravina, ktorá má blahodarné účinky na náš organizmus. V kryštalickej soli nájdeme všetko, čo nášmu telu chýba, minerály, stopové prvky, frekvenciu. Hunza kryštalická soľ je jedinečná soľ s ktorou nemecký biofyzik Peter Ferreira skúmal blahodarný vplyv soli na ľudský organizmus. Hunza kryštalická soľ vďaka svojim schopnostiam dodáva energiu, vyrovnáva, neutralizuje a očisťuje. Nie je lepšia prírodná metóda ako kombinácia kryštalickej prírodnej soli a vody, ktorá dokáže znovu naštartovať homeostázu a znovu vytvoriť rovnováhu v tele.
Homeostáza – samo uzdravovací systém tela. Pre živé organizmy je najpodstatnejšie prispôsobovanie sa vonkajším a vnútorným vplyvom a tým zabezpečenie rovnováhy a životnosti organizmu. Preto má voda a prírodná kryštalická soľ pozitívny vplyv na všetky choroby. Soľný roztok prijímaný formou pitnej kúry každému otvára možnosť žiť zdravšie, zostať zdravým, alebo len si vylepšiť náladu, nájsť duševnú alebo fyzickú rovnováhu, naplniť sa energiou. Pri pitnej kúre je najdôležitejšia pravidelnosť a kvalita použitej kryštalickej soli na dosiahnutie pozitívneho účinku a nie množstvo. Pitná kúra nie je časovo obmedzená. Výraz pitná kúra nie je doslovný lebo soľný roztok môžete piť celý svoj život na udržanie zdravej životosprávy. Použitie:
Naštartovanie vlastných síl organizmu na seba ozdravovanie. Neutralizuje, vytvára rovnováhu, či to je zvýšená alebo znížená činnosť telesných funkcií. Kožné ochorenia, alergie, problémy s metabolizmom, látkovou výmenou. Detoxikácia, vyplavenie kovov, žlčníkových alebo obličkových kameňov, .... Tráviace problémy, ochorenia obličiek a močových ciest. Ochorenia pohybového ústrojenstva.
Srdcové ochorenia a problémy s krvným obehom. Nespavosť a iné problémy so spaním, stres, problémy imunitného systému a koncentrácie. Všetky druhy plesní, candidy, mykózy, vírusov a baktérií. Ochorenia dýchacích ciest.
Majú v Nitre obchod, adresa je Farská 37.

michelin

Mila Viktoria, "toto zabera na vsetko" ...ako pises, ale hlavne na tvoju penazenku. Takych tu bolo a bude...
Ked si chces robit reklamu, rob to aspon dokladne. Vysvetli mi, akuze "frekvenciu, energiu" ti ta sol dava??? "Alternativa" ti dala 6 serioznych dotazov, odpovedala si na jeden...

viktoria

Ahoj, nemala som skorej prístip na internet, ale vidím, že sa dejú veci aj bez o mňa. Je to tak z toho nasýteného 26% roztoku sa má dať čajová lyžička do prírodnej pramenitej vody a to sa pije nalačno.Dôležité je však stále kombinácia soli a vody. Lebo voda má vyplavovací účinok z tela, takže odbúrané látky dokonale vynesie z tela. Čo sa týka Hunzy, študovala som leták.Nemecký biofyzik Peter Ferreira robil výskum s rôznymi druhmi soli na svete a na základe jeho výsledkov sa Hunza umiestnila ako najkvalitnejšia.Podľa výskumu nie len kvalita a obsah prírodných prvkov je dôležitá ale aj štruktúra soli.Presne tak ako ste písali, sú to Hality, najcennejšia a najkvalitnešia soľ.Tiež si viem predstaviť kombináciu SJ s kúrou. Dokopy to môže mať ešte väčší účinok na uzdravenie.

permoník

v tejto súvislosti by bolo dobré ozrejmiť pojmy týkajúce sa tejto debaty a to pinocitóza a osmóza pani chemička,máte slovo.

ixo

ja som mal na mysli soľ z Mrtveho mora,pretože keď som sa zamyslel nad tým,že prečo v MM nie je život tak pri porovnaní s moriami svetových oceánov je zloženie opačné a to mmyslím až 2,5gr na liter vody je to dosť silná koncentrácia a predsa je v nej život a aký úžasný no a v MM je len asi 5%soli,takže ja si myslím že práve tie minerály bránia životu,ako sa hovorí aj veľa dobrého škodí,tiež som mal hokej medzi tými soľami a halitom,no zistil som že halit odborníci označujú tú najčistejšiu kamennú soľ,bez akýchkoľvek prímesí je až taký priehľadný,videl som ho práve s SJ Kryštaloveho sveta,tie účinky som mal asi také že po 3-4 dňoch užívania sa dostavila taká malátnosť tiež asi na 3dni a potom som opäť nadobudol silu,aj sa cítim lepšie,hality som videl také zvláštne monokryštály ako hranaté kvádre.Ozaj zabudol som vtedy ešte dodať že to riedenie je možné si prispôsobiť podľa seba,takže je to možné podávať aj malým deťom,ak je to im slané pririediť, a to čo som písal je také orientačné a mám to odskúšané,taký stred.Jeden liečiteľ mi hovoril že má to vynikajúci alebo dobrý vplyv na lymfu a vôbec je to doplnkom solnej kúry v SJ ako aj potom solné kúpele vo vani a ideálnym je perličkový kúpeľ.Ináč Hunza je na severe Pakistanu provincia,kraj hraničí s Čínou a podľa nej sa volá
vyvážaná soľ,takže ja sa domnievam že je to všetko rovnakej kvality.Halit je vzácny práve pre svoju čistotu,z medic.hygien.hľadiska je čistý,nieje ho potrebné nijako,zvlášť chem.upravovať je jedlý vo svojej prírodnej forme.

ajja

V rodine mame odsskusany super efekt navstev v solnej jaskyni na zdravi. Nedali by sa sucasne robit tieto dve slane kury?

Alternativa

Ahoj Ixo, Tvoja informacia o pitnej kure je dostatocna. Tu je moj nazor :
Pitna kura : obsah halitu v 0,5 dcl roztoku /denna davka/ predstavuje cca 0,6 g NaCl. Pre nazornost to predstavuje zaplnenie 1/3 mocca lyzicky solou. Tohto mnozstva ako denny prijem sa naozaj netreba bat.
Halit: slovo z grectiny a vyjadruje kazdu kamennu sol. Halit ma urcite vynimocne vlastnosti /vid uvedene prispevky/ neporovnatelne s kuchynskou solou. Nezatracovala by som ale v ucinkoch ani morsku sol.
Jedna z teorii o comkolvek, co prijimame, hovori, ze nas organizmus je usposobeny na prirodzeny prijem s pozitivnym ucinkom vsetkeho, co je typicke pre pasmo, v ktorom zijeme. Opat sa odvolam na prispevok Ixa, ze ja sa pokusim zohnat si na tuto kuru sol z Wieliczky. Ak viete kontakt, napiste, do Wieliczky cestovat nebudem :D
ZAVER:
1. kura podla pokynov Ixa /mnozstvo kamennej soli a dlzka kury/ moze byt zdraviu prospesna hlavne pri nedostatku stopovych prvkov a mineralov v tele, bez zdravotneho rizika.
2. u starsich ludi a ludi s ochorenim ladvin by som odporucila pocas pitnej kury znizit dalsi denny prisun soli /ak mineralky, tak s velmi nizkym obsahom NaCl, menej solit stravu/.

ixo

tu je vidieť akí sú ľudia ľahko ovládateľní a rýchlo podliehajú čomukoľvek čo iného čo i len trošičku nahryzne ,namiesto toho aby sa zamyslel nad vyrečeným.Samozrejme že soľ je jedinečná,prešiel som si zopár článkov tu na nete a s mijimi poznatkami,je naozaj tým najlepším preventývnym liekom,chcel som dať do pozornosti Halit,nič viac, tí čo hľadajú v slovách dvojzmyselnosť nedoporučujem čítať,životu nebezpečné.Mám jeden recept na soľankovú kúru,dodá energiu a to čo obsahuje minerály a jej zlúčeniny-soľanku t.j 26% roztok halit ponorený do pramenitej vody bez chlóru a minimom minerálov(lucka) nariedime na dva litre asi 0,5deci soľanky,každé ráno na lačno 0,5deci vypiť 10-15 min pred jedlom,toto opakovať 3 týždne potom 2 týždne prestávka a znova 3 týždne a koniec.Takúto kúru si môžete urobiť kedykoľvek.Soľje koloidný roztok udrží sa v tele až 24hod.neusadzuje sa,skratka robí si svoju prácu,mám to už odskúšané.A ešte niečo,ľudia čo bývajú v poľskom pohraničí poznajú soľ ako kruchovú aj s jej účinkami ,no zbytok Slovenska sa eštelen učí toto spoznávať a pozerá sa ako vyoraná myš.