Dávate najavo svoje city ku partnerovi?

alenka_maxova

ja som sla vonku s parom len preto, ze som myslela, ze ako dospeli ludia sa tak aj budu chovat....A ked sa zacali na kave cmucikovat a milacikovat uprostred mojho monologu o niecom, tak som nevedela, co mam robit :D Ja velmi rada dam bozk mojmu drahemu v spolocnosti...ale toto som nikdy nikomu neurobila :D :D

Maoam

no blondula a teraz daj, CO si robila s dvoma igelitkami erotickych casopisov doma???

:-DDDDDDDD :-PPPPPPPPPPPPPPP
boze, zena, ty mi tak vzdy zlepsis naladu

to je peckaaaa toto

blondula

to je uplne strasne ist niekde s parom !!!! ja som raz nahovorila kamaratku,aby sla so mnou na eroticku vystavu vo Wiedni :D no hrozne nieco !!! som sa tesila,ze asi ako kamosky "uzijeme" vecer a ona vzala aj jej frajira,ktory to nejak nezvladal :DDDD kedze ja som nemala v tom case ani frajera,napadnika,milenca...nabalila som si 2 igelitky casopisov pre dospelych co tam davali zadarmo a sla som domov :DDDDD

alenka_maxova

Maoam, presne som i ja toto opisovala v predoslych prispevkoch...je to strasne neprijemne, ked sa niekto takto sprava. Este ked je to vacsia spolocnost ludi (napriklad za stolom v podniku), tak dobre...to sa este da zniest. Ale ked idete traja na kavu a dvaja sa jazyckuju a treti sedi a nevie kam sa pozerat, alebo kam utiect... :D to uz je moc :D

Maoam

nie, to nie je exhibicionizmus

toto je v pohode, co opisujes, mne je len neprijemne, ked si niekto hned vedla mna dava jazyckove a vyslovene sa po sebe sapu, proste toto patri do sukromia (ale to je len moj nazor) a take to hlasne cmuckanie sa, aby to kazdy pocul :-DD

to je neprijemne

nevadi mi, ked si niekto da bozk, alebo sa pohladia po tvari, po ramene, ruke, to je uplne OK

alenka_maxova

Ja davam partnerovi pusu na verejnosti a klape nam to uzasne. Ked mam byt totalne presna, tak ked sme 5 hodin vonku, asi dvakrat mu dam bozk :D To je exhibizionizmus? Je to asi len uhol pohladu. Ale chapem, ze niekomu to nemusi byt prijemne :)

Maoam

vsak ved kludne moze :-), tak potom su asi velmi extrovertni a potrebuju to :-)

ja som introvert, ja by som toto nedokazala