Ľúbim ho, ale...

Príspevok v téme: Ľúbim ho, ale...
hruška1233

Môj priateľ je azda najlepší na svete. JE pozorný, nežný, milý, slušný, nepije, nefajčí, v sexe nám to poriadne klape, takmer vždy máme orgazmus spoločne...Jediná chybička je, že on absolútne, ale ani trošku nie je romantický typ. Nedokáže mi dať najavo svoje city, ťažko sa mu aj vysloví moje meno krajšie (Zuzana -Zuzka) ...aj "milujem ťa" znie od neho akosi cudzo, vynútene. Chýba mi niečo romantické, niečo pekné. Prečo moje kamošky dostanú napr. na výročie pekné náušnice, alebo romantickú večeru.. a ja vždy len niečo užitočné..nejakú praktickú vec.. nemám od neho ani jeden kvet za celí dva roky. Už som mu to povedala neraz, ale tak on inak nevie. nemáte nejaký tajný recept?

jajka001_

mne to frajer vravieval aj 50x denne (nesrandujem )a to mi uz trochu liezlo na nervy:) rokmi to slabne. ale uplne bez toho, to niee, to by mi chybalo.
ale je fakt ze podstatnejsie ako reči sú činy
chce to kompromis:)

hruška1233

Noo, pri sexe je väčšinou ticho, len sa na seba usmievame :DDD ... noo a co mi na to povie? povie zee aj ja teba (to sa preňho ľahko hovorí, tam nie je to slovo "ľúbiť") a keď bu poviem, že dobre vyzerá alebo pod. tak povie že "som rád" :DDD no tak, neviem či by sa vám to pačilo ;-)

Maoam

wreck: ani nie, ja som dost romanticka :-), len to mozno az tak zo mna nerazi, lebo obcas pouzivam aj rozum

blondula: :-DD

blondula

no mna by z takeho chlapa asi porazilo :DDD "pozorny,nezny,mily,slusny,nepije,nefajci..." :DDD ma aj nejake negativum ?? ja musim mat chlapa aj "dobreho" a aj "zleho" :P

wreck

maoam, pretoze podiel racionalnej a emocionalnej zlozky sa lisi. u teba vyraznejsie prevazuje ta racionalna, hruska1233 to asi ma zase opacne, alebo je v nej ta emocionalna z jeho strany dlhodobejsie tak zanedbavana, ze to u nej vyvolava intenzivnejsiu potrebu na tej emocionalnej strane a tu racionalnu to tlaci do uzadia.

idealne by mali byt obe viac-menej v rovnovahe. ako vacsina veci v zivote. :-)

jajka001_

snad kazda to potrebuje pocut...ty mu povies, lubim ta, si krasny atd? co ti na to povie? a sex bez slovnych neznosti, tiez si to neviem predstavit

Maoam

mozno to len nevie vyjadrit, ale tak nehou a pozornostou ti to (aj v posteli) isto-iste prejavuje, nie? podla toho, ako sa ta dotyka, aky k tebe je, ako sa ti venuje, sa da vela vycitat o tom, co k tebe citi ;-)

ach, tie romanticke filmy, vedela som to :-DD

hruška1233

Ale tak samozrejme nejde o to, aby každý deň mi to opakoval... len raz za čas..hoci len raz do roka by bolo veľa :DDD nemusí byť kytica ruží, stačí obyčajná margarétka. Ide len o princíp :)

hruška1233

Mám 20, on 27 :DDD ..je pravda že môj problém môže vyzerať trochu detinsky. Ale kto toto nezažil, nepochopí. Každá žena predsa túži po peknom slove. plno cudzích mužov mi už povedalo aká som príťažlivá atraktívna žena, a ja by som to len raz chcela počuť on môjho. Ja viem, nie je to také strašné, kvôli tomuto ho určite neopustím. Len škoda no... závidím tým babám z romantických filmov ..začínam sa cítiť ako robot ;-)

Maoam

inak preco tolko zien si tak strasne zaklada na slovach a vyznaniach, kvetoch a veceri pri svieckach, nepozerate prilis vela romantickych filmov??

vsak ide najmä o skutky, o ciny, o to ako sa k vam sprava, ci pri vas stoji, ked to potrebujete, ci vam vie nieco opravit, ked sa daco pokazi a podobne...

a vsetky tie prachy za kvety sa fakt daju pouzit na nieco podstatne lepsie :-DD

vsak prakticke veci sa velmi zidu, taka mys k PC, nova klavesnica a podobne :-DD