Svadba

aj_my

Dakujem Vam dievcata za odpovede:) ironia, na dvoch svadobnych forach mi nikto neodpovedal:)
Este by ma zaujimala jedna vec, co znamena, ze kopia krstneho listu nesmie byt starsia ako 3 mesiace?

blondula

akoze vydat sa ?? ano chcem mat biele saty,prvy krat som nemala :-( inak ja sa ani vydavat este nemozem,lebo som v rozvodovom,ale moj priatel caka uz len na to,ked budem "volna" :DDD skor jeho iniciativa na sobas,nie moja :P

blondula

moja prva svadba bola ulet a bez rozumu,ale druhu svadbu si prespekulujem do detailov :D dokonca mam uz aj obchod vybrany,kde si saty kupim a nezapoziciam !!! :DDD

lulu22

aj_my, samozrejme, že ti môže byť svedok rodinný príšlušník. hocikto. kamoške bola sestra a jej mužovi brat :)

jajka001_

ja som mala svadbu uz davno, pred siedmimi rokmi takze ceny isli dost brutalne hore odvtedy. vyslo nas to cca na 70tis.Sk. a svedkom ti moze byt aj rodinny prislusnik.

aj_my

Obrúčky už zhruba máme vybrané, resp. vieme aké by sme chceli, to považujem za maličkosť. Svedkovia - no, z okolia som sa nedopatrála k jednotnej informácii, bolo mi povedané, že svedkom ti nemôže byť rodinný príslušník(?) čo celkom nechápem, iní mi povedali, že v klude mi môže byť svedkom brat - troto si budem musieť ešte overiť. Celkovú výzdobu chcem mať farebne ladenú tak ako aj kyticu. A teraz jajka, kolko ťa vyšlo svadobné menu na osobu? resp. kolko ta vysla svadba s 30timi hostami. Nam to vychádza na 27 ludi + my.