Co si mysliet??

Podobná

Mislim , že ona cyti , že tieš potrebuješ doučovanie zo slowvnskeho jazyka a dáva ti na to časový priestor ...

lulu22

lentilka, máš pravdu, ale tak napr. moju mamu ospravedlňujem za hrúbky :D už má svoj vek a keď píše sms, tak občas sa aj zasmejem aké i/y použije :D

xdanielax

J111 - co sa tyka tvojho brata, ono to bude velmi zaujimave, ked sa rozidu.
ziadny zivot. najprv sa nebudu chcet rozist zo zvyku, lebo vlastne co budu robit ked nemaju ziadne zaujmy a potom sa budu vyplakavat ako stratili vsetkych kamaratov atd..... hroza hentaky vztah. Zobud ho! verbalne schopnosti na to mas :D

mimochodom, ked mi niekto napise s gramatikou dementa, je to uplne odpudzujuce.
"uzasne" je, ako sa niektori ludia vedia rozculovat, pohorsovat a nadavat na cokolvek a v tom svojom preslove maju tolko chyb, ze nerozumiem ako si mozu mysliet, ze ich niekto bude brat vazne.

lulu22

J111, prosím ťa, to ako dlho už tvoj brat chodí s takou stíhačkou? lebo myslím si, že každý normálny chlap potrebuje "dýchať" a mať aj svoj osobný priestor a čas. som zvedavá, ako dlho bude mať na to trpezlivosť :D

J111

Alle s dvomi LL, fakt super gramatika. Nehnevaj sa, si zdravotne postihnutý? Nejak mentálne? Berieš nejaké prášky? Mal by si:D

J111

Niektorí sú tak žiarliví, že im z toho prepína. Môj brat má takú frajerku, že dopoludnia sedí pri ňom v práci, lebo ju vzal ako absolventku na 4 hodiny, potom pôjde domov, už mu píše cez facebook, potom o 4 príde domov, tak už s ním hrá nejakú blbú internetovú hru a o pol 7 sa kráľovná ukáže u neho doma osobne. A potom už len ležia:D
Fakt super vzťah! Kontrola od rána do večera.
Hej, pozn. moju tému kresťanstvo asi zrušili:D Už sme začali nadávať, tak asi preto:D Nevadí.

Leela333

Brenda, s takým som chodila, keď som mu okamžite neodpísala, ale trvalo mi to trebárs 5 minút, lebo som niečo iné riešila, tak mi vypisoval a vyvolával kde som a čo robím keď neodpisujem... Normálne sa urážal. Bolo to choré...

xdanielax má pravdu, trochu mu urči hranice, lebo sa z toho kontrolovania zblázniš...