Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

lulu22

Anaya, nie, obaja máme 24. Ja som ale inak trpezlivá, verím, že stretnem lepšieho :) Taktiež si nemyslím, že píšeš len "frázy", hovorievam kamarátkam to isté! Len vždy na tom nejakom chlapovi bolo niečo hrozné. Pri tomto mojom ex bol "len taký malý problém", že ma mal len rád..a pritom nie som hysterka, nerobím žiarlivostné scény, nenadávam a pod. Asi chce nejakú mrchu, i keď on mi na takú nepríde súci, je tiež moc dobrý.
Ale keď vidím okolo seba samé nevery a tak pod, tak sa tá viera stále zmenšuje a zmenšuje :/ Som ajzástankyňa toho, že človek by mal určitý čas v živote byť aj sám, lebo poznám ľudí, čo hneď ako skončia s jedným, idú do vzťahu s druhým..

Anaya

LULU --- Ja mám tiež 30 :-) a úprimne povedané, mala som už všelijaké stavy - že si nikoho nenájdem, že nikto taký už nie je atď :-)....
A aj ja som si o mojom ex tiež myslela, že je naj...a predsa prišiel niekto neporovnateľne lepší...takže aj u teba to tak bude, neboj sa ;-), len treba byť trpezlivý. Vždy príde niekto lepší. ( Viem, že si povieš, že mne sa to teraz hovorí,... aj ja som si to hovorila, keď mi iní hovorili tieto "frázy", čo ti tu píšem ja :-), ale je to fakt pravda)

Ak ste v tom čase, keď ste spolu chodili nemali 18, tak nie, nebrala si to moc vážne...tvoje pocity boli na mieste...po 2 rokoch to chce nejaký posun vo vzťahu (ak teda nie ste fakt nejakí moc mladí)

Držím palce! :-)

elsa5.5

Biela mačka skús taký pokec tam nájdeš takých pííííp,ale tak určite môže sa stať že natrafíš na nejakého človeka akého hladáš:)až Ti ide o sex je ich tam naozaj dosť inak cez net hladať seriozneho človeka asi nie,ale stať sa môže no treba vyskúšať:)

lulu22

Anaya, môžem sa spýtať, koľko rokov máš ty? Tak som rada, že ste sa našli a nech Vám to výjde :) mám pocit, že čím ďalej-tým ťažšie sa hľadá niekto normálny, niekto, kto bude vedieť ľúbiť úprimne..
Ono ja som si myslela, že môj ex bol ten naj. To, že žil ešte doma, to zase nebol až taký problém, vadilo by mi to, keby napr. po 2rokoch chodenia nič nepodnikal pre spoločné bývanie..(asi som to brala ja moc vážne :/)

Anaya

LULU --- Nie, nie je na neho upjatá a ani on na ňu. Majú normálny vzťah, podobný ako mám ja s našimi. Skrátka, len im to teraz takto vyhovuje. A, áno, je úplne mormálny :-). Odkedy sme sa dali dokopy, tak začal zisťovať a vymýšľať, ako budeme riešiť našu spoločnú situáciu. A vidím, ako sa správa, vidím, že sa vie postarať, zariadiť...takže posudzujem ho podľa toho a nie podľa toho, že má 30 a býva u mamy.
A Lulu, aj tebe prajem, aby si našla niekoho lepšieho ako bol ex ;-).

lulu22

Anaya, tak som rada, že to už začal riešiť :) môj ex bol spokojný doma, ja by som pritom nemala problém obhliadnúť sa po niečom vlastnom, ale keď už je EX, tak to je pasé :/
a vidíš, ty si tiež spoznala 30ročného, a pritom je úplne normálny, čo? :D a to, že žije s rodičmi, nie je vada. Teda ak maminka nie je na synáčka nejako upjatá abo on na ňu..od takého ruky preč.

Anaya

LULU --- dnes 10.03....V tomto s tebou úplne súhlasím.
Môj priateľ má tiež 30 a býva u rodičov. Istý čas pracoval mimo miesta bydliska, tak býval v podnájme, ale teraz pracuje v meste, kde bývajú rodičia, tak býva u nich. A tiež mi povedal, že sa mu to zdá zbytočné, aby si sám zariaďoval bývanie, keď majú veľký dom a rodičom s ním treba pomáhať. Vlastné bývanie vraj bude riešiť až s partnerkou...teda, už to začal riešiť :-)

A tiež sme sa zoznámili cez net ;-), ale sme spolu zatiaľ len pár mesiacov.

lulu22

a ako to tu tak čítam, že vám to cez ten net-pokec vyšlo, tak sa tuším prihlásim opäť na azet, aj keď sa v tom asi nebudem vedieť orientovať :D

lulu22

ovecka, hej, to je také čudné, ak nejaký 30ročný človek žije ešte s rodičmi. ale vezmi si to aj z tej finančnej stránky, dnes veľa mladých ľudí nemá na to jednoducho prostriedky. Ja mám 31ročného kamaráta, ktorý žije vo 4izbovom byte s mamou a mladšou sestrou. Nemá priateľku a ísť sám žiť? zbytočné. A pritom tiež nie je ten typ, čo mu maminka strká všetko pod nos abo že by jej nič neplatil a doma ani prstom nepohol. Jednoducho to tak je. Je to síce možno pre budúcu jeho priateľku neprijateľné, ale ona má plno iných kvalit, ktoré vyvážia to, že žije s mamou. A takisto dobre platenú prácu.

0vecka

2 lulu22 nezname to to je pravda... ale realita je casto taka.. skratka tam sa nikdy nepretrhnu tie vezby a urcita zavislost tam ostane... skratka je normalne ze kazdy vtak raz vyleti zo svojho hniezda...