Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

nefinka

:adam - tu vidieť že nech mačke človek roky po sebe píše o spontánnosti, že ona to proste nechce alebo nevie pochopiť, takže hocako jej radiť je úplne zbytočné!!!

AdamKrt

biela mačka Dnes 18:08 - a to tu chces kazdy den vypisovat, kym niekto neodpovie, to iste ? :)

Ked chces vediet odpoved, na svoje otazky, tak nikto neni vsevidiaci, ani vsevediaci. Neexistuje jedna sablona, ziadny program, navod, podla ktoreho budes postupovat a uspech mas zaruceny.

Mozes postupovat vzdy rovnako a zakazdym to bude ine.

Pochop, ze to strasne silis. Chod na radnde, zabavaj sa, nehovor nikomu, ze si zaziadana po sexe, ani sa nestazuje na byvaleho. Skus toho druheho spoznat, bav sa, uvolni sa a NERIES SOMARINY.

biela mačka

Tých skúsenejších sa pýtam, že ako mám spoznať, či muž, s ktorým som sa párkrát stretla, má o mňa skutočný záujem. Lebo: Možno má záujem, ale mne sa zdá, že nie a stretávam sa s ďalšími. Alebo: Možno ma berie ako kamarátku, ja si myslím, že záujem má ako o partnerku o mňa, s ďalšími sa nestretávam a nakoniec nemám ani jeho ani ďalšieho.Aké sú signály záujmu zo strany muža? Adalšia vec - keď nebudem tak veľmi sa dožadovať stretnutia a nebudem mužovi hovoriť ani písať, že mi TO chýba, mám väčšie šance ako doteraz? Skrátka keď sa budem správať ako k normálnemu človeku a nie ako nadržaná chudinka.

biela mačka

Tých skúsenejších sa pýtam, že ako mám spoznať, či muž, s ktorým som sa párkrát stretla, má o mňa skutočný záujem. Lebo: Možno má záujem, ale mne sa zdá, že nie a stretávam sa s ďalšími. Alebo: Možno ma berie ako kamarátku, ja si myslím, že záujem má ako o partnerku o mňa, s ďalšími sa nestretávam a nakoniec nemám ani jeho ani ďalšieho.Aké sú signály záujmu zo strany muža? Adalšia vec - keď nebudem tak veľmi sa dožadovať stretnutia a nebudem mužovi hovoriť ani písať, že mi TO chýba, mám väčšie šance ako doteraz? Skrátka keď sa budem správať ako k normálnemu človeku a nie ako nadržaná chudinka.

joly

zdravim vsetkych na tomto chate,sorry, ze vas obtazujem, som radaktorka stv a hladam nejaku dvojicu, ktora sa zoznamila cez internet, zije v BA a bola by ochotna mi o svojom stasti:-) porozpravat na kameru. samozrejme, ak si nezelate, aby bolo vidiet vase tvare,vieme to nasnimat tak, aby vas nebolo poznat. budem vdacna za pomoc....dakujeeeeeeeeeeeeem

biela mačka

Takto, prajem všetkým pekný večer. Tých skúsenejších sa pýtam, že ako mám spoznať, či muž, s ktorým som sa párkrát stretla, má o mňa skutočný záujem. Lebo: Možno má záujem, ale mne sa zdá, že nie a stretávam sa s ďalšími. Alebo: Možno ma berie ako kamarátku, ja si myslím, že záujem má ako o partnerku o mňa, s ďalšími sa nestretávam a nakoniec nemám ani jeho ani ďalšieho.Aké sú signály záujmu zo strany muža?

miruska258

ahoj ja s mojim ondrejkom sme spolu už skoro rok a pol zoznámili sme sa cez net... chvilku sme si pisali ptm prisiel za mnou a od vtedy sme spolu ... sme narodeny v 1 den len on je o 3roky starši, vsade kam ideme nam vravia že nevideli este nikoho kto by sa mali radi tak velmi ako my... lubime sa a sme radi že sme sa nasli.....(dAKUJEME AJ POKECU :d