Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

nefinka

hľadáš na nete sex či vážny vzťah???
tak potom!
chlap, čo tam hľadá vzťah takisto ako ty sa nebude hneď obzerať po inej, keď mu ty nedáš, resp. nebude hneď myslieť na to, ako ťa pretiahnuť

biela mačka

A čo ak sa stane takáto vec. Nebudem chcieť vyzerať ako nadržaná chudinka, k mužovi, s ktorým sa stretávam sa budem správať ako kamarátka, maximálne si dáme pusu pri každej rozlúčke - čiže nenaznačím mu, že mi chýba sex. A on si bude myslieť, že o sex nemám záujem a nájde si takú, ktorá mu hneď dá najavo, že to má rada.

bingham

zajo/smejo...asi myslela priezvisko...a nie ze auto parkoval niekde inde...(zrejme ani ziadne nemal)...ked uz teda...ale aj tak je to cele sprostost :)

a ked je to naozaj pravda...(co fakt pochybujem) ale keby len predsa...tak sa nedivim ze tolko zien konci...zabitych

xxxxxxxxxxxx

zajo :D akoze ty si normalna? ze si s nim bola dva roky aj pol a on ti o sebe nepovedal ani meno? a ty si s nim akoze normalne fungovala? to ta akoze bavilo? uz som si myslela ze ma na tomto fore nic neprekvapi :DDD ale ty si to dokazala!!!

zajo_smejo

Mám jeden negatívny zážitok - pred cca 2,5 rokom som odpísala na zoznamovací inzerát. Písali sme si ,stretli sme sa dokonca niekoľkokrát, chémia fungovala obojstranne, ale ... za 2,5 roka sme sa neposunuli ani o krok, tak som ho poslala kade ľahšie.
Rozchádzali sme sa v základných názoroch - on hľadal čisto anonymný sex a ja niečo iné . Za tie 2 roky bol tak opatrný, že som sa nedozvedela ani jeho krstné meno, nieto ešte niečo viac.Všetko úzkostlivo tajil, dokonca aj auto vždy nechal zaparkované niekde inde , aby som nezistila jeho ŠPZ. Nevedela, ani netušila som o ňom zhola nič, tato on o mne dosť veľa. Jediné, čo ho zaujímalo bol rozpis mojich pracovných ciest, aby sa ku mne niekde anonymne mohol pridať v hotelovej izbe. Ďakujem, neprosím. Vďaka bohu, že som nedopadla horšie.
Ale mám aj pozitívne skúsenosti, nie však vlastné - okolo mňa funguje niekoľko pokecových manželstiev a sú spolu šťastní. That is life... prípad od prípadu :).

Zaran

Ahoj.
Moja krstná mala tiež podobný problém.Vždy sa ľuďom stránila ale nechcela ostať sama tak si našla priateľa cez inzerát v novinách.Dohodli si prvé rande,asi o 6 mesiacov sa vzali a sú spolu už dvadsať rokov!Deti nikdy nemali,čo ich je spája je prehnaná "láska" k peniazom.Nepýtajte sa ako,proste to viem,za tie roky mal človek možnosť zistiť kade čo.Ale ako sa hovorí.....vrana k vrane sadá.