znova, znova a znova tema ukoncenia zivota

Príspevok v téme: znova, znova a znova tema ukoncenia zivota
vitaminD

Ahojte, uz je to dlho co bojujem so zivotom aj s liekmi a lekarmi a mnohymi mnohymi dalsimi, druhymi sancami. Povedzte, ze si nevazim zivot, ze mam blahobyt pre ktori by niektori vrazdili a ja vam to nebudem rozhovarat. Ale nemozte mi vycitat jedno, ze sa nesnazim. Uz niekolko rokov zijem bez stastia, bez radosti, bez pocitu posetsenia zo zivota, ako tazny kon idem, idem dopredu a robim pre seba to najlepsie, co viem (dostala som sa na exkluzivnu vysoku skolu, ucim sa, nezanedbavam priatelov, chodievam behavat, oddychujem...). A pritom nechcem. Nechcem zit, uprimne a bez patosu, nemam nijaku tuzbu po zivote a jedine, co pre mna znamena, je praca a neznesitelne trapenie. Uz som z toho velmi unavena. Stracam tu malu nadej, to dufanie, to cakanie na zmenu, neviem co este mam skusit aby som citila vyrovnanie. Nechcem sa zabijat, ani sposobovat trapenie, ale inu cestu nevidim. Aj tak vnutri zomieram ovela dlhsie a bolestnejsie. Ako dalej?

*inko

lost, to nebolo pekne:) beeee
nikto si zivot v tejto teme nechcel vziat, nedaj sa pomylit nazvom :)
majjca, ako bolo na babskej jazde?
takze teba to chyta vecer? no vlastne hej, vecery su take najcitlivejsie
fuuf, tak ja nemam cas na uzkost...posledne dva dni boli ok, a dnes zase zle... som strasne z niektorych veci sklamana, prekvapena, nahnevana..hlavne na seba
ale tebe drzim palce, posobis na mna dost vyrovnane...ani by som nepovedala, ze ta nieco trapi, drz sa :)

majjca

Ahojte,
inko, ako sa mas? Ahoj Tomas a co ty?
Ja v celku oka, obcas ma vecer pochyti uzkost ale da sa to prezit.
Tiez som velmi zvedava ako sa mate vy, dufam ze vsetko oka :o))).
Tak sa len drzte a ked tu nahodou nakuknete dajte vediet co noveho , cav :o)

*inko

dakujem si zlata :)
tiez nech sa ti dari, a zabav sa s kamoskami
mna tiez stale volaju von, ale ja nejak nemam chut, dost sa im vzdalujem. vidis mozno mam tieto stavy z toho, ze som teraz taka "opustena"
vies co, no ja sa ucim vzdy ked mozem, lebo vacsinou si dam skusky nahusto aby som mala rychlo pokoj, takze casto sa ucim aj na dva tri predmety naraz...(hm, asi ista forma trestania sa, ked si stale tak nalozim:)
nie nedospavam na druhy den :) ja som zvyknuta, mne staci 4-5 hodin, inak aj tu na fore sme taka nespava particka
VitaminD a u teba ako? aspon o kustik lepsie?

majjca

Ahoj,
no vcera pohodka, taky oddych pri telke a v rodinnom kruhu.
No a dnes sa chystam stretnut s kamaratkami, s ktorymi som sa uz davno nevidela, tak dufam, ze tento den tiez dopadne oka.

Inak mna by v zivote nenapadlo ucit sa v noci ;o), no kazdy ma inu cast dna kedy mu to pali co najviac. Ja som sa zvykla ucit tak k veceru. Noc je predsa na spanie moja, ci potom stihas dospavat aj na druhy den?
Tak drzim prsty aby ti tento dnik dopadol v pohodke a cely bol pozitivne naladeny.
Tak sa drz a oddychuj :o)

*inko

majjca, ano lepsie, pripili sme si na malu, ja pre istotu dvakrat pre rychlejsie otapenie

ano samota dokaze narobit hruzu, ale ja ju niekedy tak milujem, aj dnes som sa zasila do izby, asi to bolo navsteve aj divne, bolo mi to jedno, chcela som byt konecne v tichu a sama... aj som zaspala, (vsak po dvojkolovom pripitku) a teraz mam celu noc pred sebou..to bude nadhera rozmyslam ze sa pustim do ucenia, nech mi ani nestihne prist na um to, o com je zakazane tu hovorit :)
a ty ako dneska? pohodka, vsetko ok?

majjca

Tak to som rada, ze je to uz lepsie :o).
No mne osobne pomaha nejaka vesela pesnicka, dalej cvicenie ku ktoremu sa zial musim nutit ;o), ale ked uz zacnem, tak je to fajn, dalej cokolada, porozpravat niekomu svoje pocity , moj priatel, spolocnost kamaratov, prechadzka, moj psik, komedia, proste hocico pozitivne, hlavne nech nie som sama, lebo, ked som sama tak mavam deprimujuce myslienky, cize sa snazim zamestnat a popritom rozmyslat nad somarinkami co najmenej... asi tak:o)

*inko

majjca, ona je uz teraz hotovy nas zazrak. tak strasne ju lubim
a praveze nic sa nedeje... len nam zopar slz vyslo, spomienky zozieraju..ale uz je tu veselo, kopa deti, kazdy keca. ale nie je to ono
co vam pomaha ked je vam nanic?

mind...vitaj v klube, len neviem ci by ti nebola lepsia nejaka veselsia spolocnost