Plánujem tehotenstvo v 2012

malickasom

o nas sa to da ale mam dojem ze nikto z toho nie je nadseny. kychanie a kaslanie nemoze ublizit, to mam od gynekologicky, ze je to to iste ako ked sa smejes, na alergiu mozes antihistaminika, gynekoloicka mi potvrdila ze su bezpecne, ze lepsie niekedy vziat si tu tabletku ako mas velmi trpiet, ja som ich ale vysadila. podla mna skoc k lekarke alebo na alergologiu a nieco ti daju, pripadne sa popytaj v lekarni, su aj spreje do nosa co neskodia (ale asi ani tolko nezaberaju)

olala

neviete mi niekto poradit?vcera som chytila silnu alergiu a neviem co na nu.neviete niekto a nejakych volne pristupnych liekoch pre tehotne?homeopatika,alebo take nieco?nemozem tym stalym kychanim malej ublizit,bo dnes ma aj brucho pobolieva :(((

olala

tak to mas super ze robis doma.aj ja by som brala.len u nas sa to zevraj neda :( aj ked nechapem preco.
tak ja som do 20teho tyzdna tiez este brucho nemala...teda mala...ale svoje :DDD

malickasom

PN nie som ale pracujem z domu, inak by som nezvladala
ja som zvedava kedy mne narastie brusko, na mne ani naznak zatial, ale pocula som ze pri prvom rastie pomalsie

olala

malickasom ale tak zase to ze mne je stale zle neznamena ze aj tebe bude :) ja uz tiez nastastie nevraciam casto ale zle mi je asi stale..o kyseline ani nehovorim,tu mam tusim aj z vody :( inak si aj pn?ja som bola teraz 3ti krat.
brusko uz mam..resp bruchooo :D najlepsie je ze este 3 tyzdne dozadu nebolo skoro vobec vidno a behom tych par tyzdnov mi nejako narastlo.najzaujimavejsie je ze vaha sa mi furt nepohla.ne zeby mi to nejako extra vadilo :)

malickasom

olala to mi ani nehovor, mne je zle vkuse cely den, som v 13+2
som hrozne unavena, blinkam len obcas, ale napina ma stale , najhorsie je ze nevladzem ist pomaly ani do obchodu
a uz mas brusko? na mne este nic nevidno

olala

malickasom nepotesim ta :( ja som v 24tom tyzdni a blinkam furt :( aj dnes :( hovori sa ze ked ti je zle tak to bude dievca. nam to vyslo :D ale tak este aby sme neboli prekvapeni...

TinaM

keksikova:
meskajuca menstruacia naozaj nemusi znamenat tehotenstvo, ale moze v tom byt napriklad aj cysta. Stalo sa to mne, dva tyzdne mi to meskalo,sla som k lekarovi.Poslal ma na sono, zistili mi cystu- v tomto pripade je to neskodna zalezitost. Pichli mi injekciu do zadku a o 5 dni som to dostala...koniec pribehu. Urcite preto navstiv svoju lekarku, cysta nie je sranda, moze byt velka a prasknut a nemuselo by to dopadnut dobre.

malickasom

caute, ja mam za sebou screening1.trimestra a furt mi je blbo...uz som ale velmi zvedava ci je to dievcatko alebo chlapec, dozviem sa az za mesiac
pribudla nam tu vobec nejaka tehula?