Plánujem tehotenstvo v 2012

malickaaaaa

malickasom a co si brala na ten zvyseny prolaktin? lebo mne gyn povedala, ze keby som chcela otehotniet tak sa to nestane kvoli tomu prolaktinu :(((

malickasom

ahojte, ja som tu davno nebola :) v prvom trimestri som brala kyselinu listovu,beriem ju este aj teraz sem tam ked ma napadne lebo mam stale este cele balenie. Tie vitaminy pre tehotne- som pocula ze sa po nich rodia dost velke deti. A beriem este kalcium v tabletach, ja nemozem mlieko, som zvedava co na moje zubky povie teta zubarka sa tam uz musim ukazat konecne, ale donedavna som grcala tak sa mi moc nechcelo :)
staniella TN- ja som mala po HAK tak rozhadzane hormony, ze menzes som mala asi raz za 60 dni, vyrazky pomaly aj na patach a zvyseny prolaktin... mojmu telu trvalo rok kym som sa dostala do normalu a mala normalny menzes...ale to bolo este davno predtym nez sme planovali babo, tak drzim ti palce nech vsetko je ako ma cim skor.

olala

ahojte!mam otazocku. svagrina si pred vyse rokom zacala platit dobrovolne pripoistenie kvoli maximalne materskej. v decembri ma termin. ale ma dost blbu robotu.keby sla na pn tak v akej vyske sa pohybuje (percentualne) a nebude to mat dopad aj na materskej?prosim neposielajte linky ani nakopirovane "poucky",neviem sa z nich vymotat.vysvetlite polopate :)

dafne

malickaaa,
myslím,že na v prvých 3 mesiacoch je dobrá kyselina listová, ktorá chráni plod pred poškodením....a nemyslím,že je potrebné sa napchávať umelými vitamínmi,radšej si dopraj čerstvé ovocie,zeleninku,mliečne výrobky a tak...myslím,že toho na nete nájdeš dosť :-))))prajem Ti krásne tehuľkovanie...

olala

malickaaaa ja som brala prvy trimester klasicku kyselinu listovu.nic extra.moja gynda nieje moc za tie drahe doplnky. a musim si zaklopat ze zuby (az na to ze mi krvaca dasno jak keby som ho rezala) mam uplne v poriadku a vlasy...no tie nejsu oslabene ale hnusne :( na dotyk. ale inak vsetko v poradecku :)

malickaaaaa

baby chcela by som sa opytat ake vitaminy a doplnky beriete pocas tehotenstva??
Co treba hlavne doplnat? povedal vam to vas gynekolog?
Lebo niektorym zenam zuby vypadaju, vlasy oslabnu tak preto sa pytam...
vdaka

staniellaTN

ahojte - tak som sa tu oficialne znova zaregistrovala,lebo som zabudla heslo-navstevovala som vas pod nickom MeduskaTN :)
tak uz nastala aj moja chvila, v lete zaciname :) a teraz ma chytil dost silny zapal, tak som dostala tabletky, aj injekciu - vyvolavacku, ved od vysadenia antikoncepc.(januar) som mala naposledy menstr. v marci :((( a na 13 den po skoncení menst. mam prist merat vajicko...co netusim preco-Mudr. bol nejaky uponahlany....:(stretli ste sa s tym?

keksikova

Tak zeny ja som bola u doktorky, lebo mi to meskalo mesiac a robili mi hormonalny profil. Teraz mam brat pol roka Agnucaston. Pol roka, ved to bude ako vecnost :-( Mate niektora skusenosti s tymto liekom?