ako sa rozist...

Príspevok v téme: ako sa rozist...
sima888

zdravim vas...s priatelom sme spolu priblizne rok..a v poslednej dobe pozorujem, ze nie som si ista ci s nim chcem byt dalej..kebyze si mam predstavit spolocnu buducnost na neurcito asi by som sa zblaznila..z neho, z jeho rodiny..on je skor pesimista, treba ho tahat dopredu, velmi ani nevie co v 25 od zivota chce, momentalne byva s rodicmi este..je tam omnoho viac veci ale nechcem vsetko rozpisovat..ja som skor spolocenska, on najradsej sedi doma..zo zaciatku to az tak nebolo aj som si myslela, ze ho nakopnem k zivotu trochu ale teraz mi uz dochadzaju sily..sama som vycerpana z neustalych hadok aj to pre somariny vacsinou..aj napriek tomu ho mam velmi rada a bude mi chybat jeho pritomnost..ale viem ze je to tak lepsie pre nas oboch..ide o to, ze o dva mesiace ma dolezite skusky v ktorych ho podporujem lebo by mu velmi pomohli ked ich uspesne vykona..ale bojim sa ze ked sa rozideme, vykasle sa na ne alebo to nespravi..sama by som si potom vycitala ze je to moja vina..na mojom mieste by ste pockali po skuskach?vdaka za rady

alenka_maxova

natusa42, to o com si tu pisete som nastatie nikdy nezazila na vlastnej kozi, ale viem predpokladat, co by som urobila. Kazdy vztah, co vyzeral podobne, ako tie vase, som okamzite stopla. Dokonca niektori zacali o mne hovorit, ze nedokazem vo vztahu nic obetovat, hned vsetko ukoncim po prvej hadke...Ale to tak nebolo samozrejme. Len som zistila, ze s tym clovekom to nema zmysel a hned som to ukoncila. Tym som sa ucila, co vlastne chcem a to, co som aj chcela, som nasla :) Nedajte sa babyyy :)

natusa42

maruska pozri ,co som napisala sime,tu dlhu spravu...
to iste by som tu povedala..tiez som sa chcela kedysi castejsie stretavat,ale on nechcel a teraz jak PAN pes ma o tie stretka prosí,lenze ja uz nemam Zájem ..:D

je to smutne,ale chlapi nie su normalni v tomto....sa asi bal,ze by som s nim chcela byt 24 hodin denne,alebo co .,..no teraz si tak moze ..(!) a to iste aj ten tvoj,ked sa nechce stretavat ?no smola ..cau ..alebo to este vydrz a potom uvidis,ale asi ma namahavu pracu,vska ?ale vies,praca sa este da ospraveldnit,ale ..ten moj nemal nic na robote !!!!!!!!!!
maruska,lubim ho aj ja,aj ked sa to mozno nezda,ale taha ma nidco k nemu,lubim ho svojskym sposobom,neviem si predstavit po svojom boku ineho chlapca,lenze (!) lenze je problem ten,ze nevydrzim dlhsie uz asi trpiet v tom...
uz trpim prilis dlho..plakavam po veceroch ...a tak..-.idem sa z tohoi zblaznit ...a co ty ?ako to vnimas ?

natusa42

sima88
hehe,ruky si mozu ti nasi podat,tiez mi stale vypisuje,vyvolava,ked mu poviem,ze nech to nerobi,som na to alegicka,len sa zblesnem na nete uz mi vypisuje,ako dobre chapem ho celkom,ze chce byt so mnou ..a vyhladava kazdu prilezitost,aby bol so mnou,lenze ...aj ja som bola kedysi takato,ze som bola takato -ze za kazdu cenu sa s nim stretnut,byt s nim a tak,ale teeraz skor ma to uz otravuje,chcem byt sama,doma .,.a ucit sa,alebo citat si a on ma stále rusi,alebo ma vola voin a ked mu poviem,ze nemam naladu,tak sa oduje a urazi a povie vzdy " a toto je podla teba vztah??????! a ja mu na to poviem,ze on bol prvy na zaciatku nasho ztahu,ktory mi povedal,ze " naco sa casto stretavat ?staci raz za cas !" (prisaham,toto mi povedal),vtedy som myslela,ze umriem od bolesti,lebo som ho uz milovala a ked mu toto teraz poviiem,jeho slova,tak on povie," ale milacik,to bolo na zaciatku,teraz by som s tebou bol 24 hodin denne " ,noi uz teraz si mozes tak ....(viete co !) si pomyslim ..
ale vazne ..stale mi neda dychat ,stale proste cosi ma otravuje,ze von,ze na prerchadzku,ze sa previest,ze vyvolavat si,a naco ?nevidim v tom dovod,viem,ze je OK,je doma,alebo sa uci,viem co asi robi,viem ako sa asi ma,a naco si budeme vyvolavat ?....toto TOTO aby robil som chcela cely rok v nasom vztahu,a nie teraz,teraz si moze nasrat akurat tak ...s prepacenim,ale ma to vytaca,lebo teraz zrazu chce zachranit vztahu pol roka -.ktory uz dobre vidi,ze nikam nevedie a stale si mysli,ze my sa vezmeme a tak,take hovadiny..a ked mu poviem,ze ja si ho nechcem zobrat,tak on poivie " ale milacik,to hovoris teraz " ,brrr je ku mne az moc mily ..WR by som ho niekedy ...(!!!)
vytaca ma doslovne..staci ,ze mi jednu vetu povie a ja uz saliem z neho ..nemozem ho niekedy ani vidiet ..
ved ale hej,toto iste si tiez ja vravim,ze je sice vela veci proti nam,vlastne skoro asi vsetky veci,ale ja jednoducho uz necitim k nemu to ,co predtym ,a otravuje ma velakrat a najma jeho pridrbanymi recami
ale je dobry a slusny clovek-to sa musi nechat ...
a preto si ho vazim a som s nim,myslim,ze lepsieho pre seba uz nenajdem.-..
a co sa tyka zmeny ..HAHA ___somn sa zasmiala ..to kazdy tak,vies aj som sa s nim v lete rozisla,lebo som to uz znemohla zniest,co sa deje s nim,aky je atd ..proste uz sa to nedalo a tak --a on sluboval,hory -doly,ako sa on zmeni,aky bude skvely,ako nebude robit,hovorit toto hento a pritom robi to iste ,alebo najlepsia vec .hehe..som mu povedala,ze nech nehresi (lebo sem tam hresi a ja nadavky hrube neznasam!)a on sa predo mnou kontroluje ...a pocujem ho dakedy hovorit s kamosmi a normalne hresi....a viem,ze hresi a predo mnou sa tvari,ze nie ..proste pretvarka cela ta jeho zmena uchvatna

sima...mate vazne problemy ?lebo ja mam okrem tohto vsetkeho aj vazne .velmi vazne s nim problemy,kvoli jeho rodine...a mojej taktiuez ...nasi ho nikdy nepriali ,neznasaju ho a tak,vraj nie je pre mna..a tak ...a jeho rodinna no comment radsej

alenka_maxova

sima888, ty nie si zodpovedna za to, ci priatel urobi skusku, alebo nie....On je sam strojcom svojho stastia, to nie ty. A kebyze skusku v buducnosti nespravil a vyhovoril by sa nebodaj na teba, ze to kvoli vasmu rozchodu, nech ta ani nenapadne sa mu ospravedlnovat alebo nebodaj si mysliet, ze si vazne za to vinna! On si za svoje ciny moze sam, tak ako si ty mozes za tie svoje. Ja nevidim do tvojej hlavy, ale vrele ti odporucam ukoncit tento vztah. Aby si mohla ist dalej, aby si nasla nieco zmysluplne :)

maruska111

natusa42
S priatelom sme mladí máme 20 a 23 rokov a sme spolu vyše roka. Asi pred polrokom som mu povedala, že by som sa s nim rada stretavala častejsie a mozno aj dlhšie nie len po večeroch..V praci toho mal vtedy vela, takze som s tým nesúrila..on mi však slubil, že sa to zmení, ked sa niečo stane, čo sa aj stalo..nechcem to rozoberat suvisi to s jeho pracou. Včera sme sa o tom rozpravali, že ako to dalej bude, čo urobime aby boli obidve strany spokojne. lenze on mi povedal jednu vec, ktora ma dost zarazila. ze ani nechce aby sme sa stretavali castejšie, ze sme spolu kratko, nechce nič uponahlat a podobne. velmi ma to ranilo, kedze mi to mohol povedat pred polrokom a rozisli sme sa vtedy. lenze ani včera sme to neukončili..neviem čo bude dalej a neviem čo ma robit..čakať kym zmení nazor? neviem či to ma vôbec zmysel. Lubim ho, ale neviem či viem dalej byť v takomto vzťahu, ktorý ma 100% nenaplna a ešte po tých jeho včerajšich slovach

michael85

baby, vy ste uplne ovce! naco ste s chalanmi a este to natahujete? podla vas je lepsie zit v pretvarke????? na vasom mieste by som nad tym porozmyslal!! a este pisat ake ste chudatka... pisete tu, ze urcite s nimi nechcete byt, ale ste s nimi.cim skor to urobis, tym skor moze zacat nieco nove, pre oboch.Nakoniec, su to tazke ziv. situacie a prekazky, ktore nas robia silnejsimi.
PS: podla mna je asi najhorsie pre obe strany byt s niekym z lutosti.

sima888

aspon vidim, ze viaceri tak vahaju ci ostat ci nie...heh aj mne sa toho nasluboval ako sa aspon bude snazit zmenit ale nic sa nekonalo, mozno tak na par dni..v tomto obdobi ma vytaca tym, ze mam skuskove tak sa potrebujem dost vela ucit a on v priebehu ako mu poviem ze sa idem ucit, dokaze zavolat aspon trikrat ze co robim, on si aj tak nemysli ze sa tolko ucim...ja mam 22 rokov a on 25..je tam omnoho viac veci...mozno nie az take zavazne, ale niekedy si hovorim, ze je dobry chalan viem ze by ma nikdy nepodviedol aby som mu dala este sancu..ale potom pride realita a vidim, ze do zivota je nepouzitelny

natusa42

sima a prosim ta ,aki ste stari ?
hm,to citim uz aj ja pri svojom,ze partneri do buducna uz byt nemozeme,lebo ma vytaca permanentne tym ,co robi ..aj ked to nerobi naschval ..ale nemozem ho niekedy vystat ...
hmmne zase ten moj az prilis chce podrzat,co mi az lezie na nervy niekedy,stale so mnou ,stale pri mne,ma to vytaca ,chcem volne dychat ...
no vidis,ja trpim uz skoro rok :(:( ale tak priserne,ze to malokto zazil tak ako ja..trapim sa,psychicke problemy z toho mam..no proste strasne :(

maruska ,kolko mate rokov ?ako dlho spolu chodite ?aky mate Vztah ?trosku sa viac rozkecaj,ja ti potom odpisem,ako to ja vidim medzi vami :)v com chces,aby sa zmenil ,ako dlho sa trapis ?musim vediet aspon nejake detaily :) rada ti poradim :)

maruska111

ja som na tom podobne...ani neviem či sa s nim mam rozist..este ho lubim, ale nie tak ako na začiatku..slubil mi par veci, ktoré som chcela zmeniť na nasom vztahu stale to odkladal az nakoniec k zmene nedoslo..ide o banalitu ale pre mna velmi dolezitú...neviem či ho mam nechat kedze som vo vztahu nestastna...poradte

sima888

vdaka za nazor...ved ja ho mam stale rada a bude mi chybat..ale citim, ze ako partneri do zivota sa k sebe nehodime..aj ked som mala niekedy tazsie chvile nepodrzal ma velmi...uff tak rok to by som asi uz nevydrzala...nie je to taka zotrvacnost uz len?...