Krčná chrbtica - spec. vankúš

MartinaBA

Chcem sa opýtať na ortopedické vankúše na predpis. na stránke www.topbyvanie.sk sa píše: "Ľudia, ktorí majú problémy so zdravým (krčnými stavcami a podobne) môžu dostať vankúš zdarma poprípade po doplatení určitej čiastky. Ak i vás trápia bolesti krku a chcete dať na rady odborníkov neváhajte sa spýtať svojho lekára, ktorý vám po prekonzultovaní určitý vankúš poradí poprípade rovno predpíše.".

Máte s tým prosím niekto skúsenosť? Funguje to ešte? Nie že by som nemala peniaze na vankúš ale také na predpis pôsobia dôveryhodnejšie ako tie z teleshopingu. Vopred ďakujem za odpoveď

Lukas5672

Veľmi pekný článok. My v našom penzíone používame vankúše od spoločnosti bajex a sme s nimi veľmi spokojný. Prikladám článok z ich blogu bajex.sk

Terezabr

Súhlasím s ostatnými, skús začať cvičiť Pilates alebo podobné cvičenia a zadováž si kvalitný anatomický vankúš, zo začiatku si budeš musieť zvyknúť, je to niečo iné ale veľmi rýchlo pocítiš zlepšenie, ja mám vankúš od firmy Tropico www.matracetropico.sk a som s ním spokojná, mala som predtým asi dva lacnejšie, ale nie zo špecializovanej predajne, len tak v hypermarkete a nedá sa to porovnávať.

Geminibr

Na krcnu chrbticu odporucam Pilates cvicenie - jemne natiahne a posilni svaly ja krcnej chrbtice.

Anatomicky vankus potom je taky dodatok, ja mam od Sissel Anatomicky vankus SOFT, ma specialny tvar a makkucky material a jemne natahuje a uvolnuje, citim uvolnenenie krku uz len ked si na neho lahnem. na ten tvar som si zvykala par dni, najprv som vydrzala lezat len hodinu a postupne potom uz celu noc. Teraz uz si ho nosim so sebou aj ked niekam cestujem....

Darla

bolesti krcnej chrbtice treba riesit anatomickym vankusom. Zo zaciatku je to velka zmena, ale rychlo si zvyknes a potom je to super. ja som si cez mojmatrac.sk kupila taky vyssie vykrajovany, kedze spim naboku a spi sa mi dobre :)