Prva menštruacia

tuesday

EMO_GIRL
JA SOM DOSTAVALA MENSTRUACIU KAZDY MESIAC OD ZACIATKU PRVEJ MENSTRUACIE. TO ZNAMENA, ZE SA MI NIKDY NESTALO, ZEBY SOM JU DVA ALEBO VIAC MESIACOV PO SEBE VOBEC NEDOSTALA. JE TO INDIVIDUALNE. STAVALO SA MI ZO ZACIATKU, ZE SOM JU MALA KAZDYCH 20, 21, 23, 25 DNI, ALE VZDY SOM JU MALA A POSTUPNE SA MI CYKLUS SAM USTALIL NA 28 DNI. BEZ TABLETIEK, PROSTE SAM PO CASE. TAKZE KLUDNE MOZES MAT MENSTRUACIU KAZDY MESIAC, AJ KED MAS LEN 13. AJ JA SOM JU DOSTALA V 13-TICH.

katu5ik

emo, chod za gynekologom, on ti porozprava;)..a v dnesnej dobe dievcata dospievaju skor, ale moze to byt aj dedicne... a napr. moja spoluziacka byvala dostala tiež az v 17..:)

a kde by sa ti tampon v posve stratil??? a ked je tampon uplne plny, normalne to preteka..a neostane ti tam ani nic, normalne ho vytiahnes... a ked je nasiaknuty da sa aj vytlacit..

emo_girl

SLASHIC neboj sa ! je to normálne.Opytaj sa tvojej mami a ona ti povie ked ich dostala ona a večsinoui je to dedične tak ked dostala tvoja mama v 16 tak je pravdepodobne že ich dostaneš aj ty vtedy ja mam 13 a len v utorok som ich dostala tak som as bala ale nakoniec....

katu5ik

emo girl..teraz sa tesis, potom ta to bude srat... tak ako aj ja:D dostala som v 11, tesila som sa a teraz? ach jaj... a o tamponoch mas uplne nulove vedomosti...hlbsie ako mas, ho nedas, nemoze sa ti tam stratit, ani ti tam ostat..nato tam je ta snurka..použivam ich skoro od zaciatku a nic sa mi nestalo:D:D najprv nastuduj a potom davah rady.. to milujem take mudre deti

emo_girl

NEBOJ SA ! to je normálne opytaj sa maminy ked ich dostala ona a potom to budes mat jasne a ja poznam taku babu ktora ma 16 a nemala krami adostala ich až v 17 tak co??!!!!