Neželane vianočne darčeky

Maoam

a ludkovia su celi stastni, ze sa absolutne nemusia trapit s hladanim a vyberom darcekov, maju o starost menej a vedia, ze sa budem tesit :-DD

Maoam

ja davam konkretny zoznam par mesiacov pred Vianocami alebo si zelam poukazku na nakup v konkretnom obchode a veci na oblecenie si zasadne kupujem sama uz priebezne pocas roka, kedze kazdu chvilu je niekde nejaky Sale :-DDD

a roky sa teda tesim, ked daco dostanem, lebo je to vzdy to, co chcem/potrebujem/zelam si

jajka001_

tpch takze : je to made in china, ako inak, a je to 15%polyester a vraj 85%bavlna. ale podla dotyku je to skor naopak

system

Neznasam darceky, pred narodkami, meninami a vianocami ma kvoli tomu chyta zla nalada. nikdy nedostanem to co chcem, ked dostanem peniaze som smutny lebo to znamena ze dotycny nevedia co by ma naozaj potesilo, vecsinou dostanem aj tak nejaku blbost dekoraciu a pod. Neviem sa nejak z darcekov tesit. Mam vyskakovat az po strop aky som happy ?

Na druhej strane musim povedat, ze toho roku (a prvy krat v zivote) som dostal na Vianoce same super veci, takze sa nemozem stazovat ani na jednu... no mozno na 2 pary menej kvalitnych ponoziek ale ocovi do roboty budu stacit :D:D