Zásnuby švagrinej bezo mňa?

Príspevok v téme: Zásnuby švagrinej bezo mňa?
eweni

Ahojte, s mojím priateľom sme spolu asi rok aj pol, s jeho švagrinou máme dobrý vzťah, vždy sa máme o čom porozprávať. Dnes má zásnuby a mňa na oslavu ku sebe domov nepozvala. Aj napriek tomu, že o jej svadbe sme už hodili viackrát reč a ukázala mi aj obrázok snubného prsteňa. Neviem čo si mám o tom myslieť.. Myslela som si, že po roku aj pol čo sa poznáme a keďže som priateľka jej brata by som mala byť prítomná pri takejto príležitosti. Alebo nie?

xxxxxxxxxxxx

mne by tiez nebolo prijemne keby mi na zasnubach boli "cudzi" ludia, ja si myslim zeby to malo byt v kruhu blizkej rodiny... ja osobne zasnuby ani nechcem rieist ani len v tom kruhu rodiny je to take cele divne ale kazdy ma o tom nejaku svoju predstavu...zasnuby niesu este svadba tak je to normalne ze niesi pozvana. Bud rada ze to islo mimo teba, budes aj to lutovat ked ta pozvu na svadbu, teda zalezi od svagrinej ta moja bola hrozna, vyuzila ma vo vsetkom v com sa dalo ja som si svadbu vobec neuzila lebo som stale lietala jak handra - vtedy mi dala pocitit ze "patrim do rodiny" ... ja sa teraz vyhybam vsetkym ich rodinym akciam lebo toto mi netreba... a vobec mi to ku stastiu nechyba...a tak ti poviem ze tiez sme mali "dobry vztah" chodili sme spolu von ha ha velka sranda...ved pockaj :DDD

mimochodom co sa tu hadate koli temam, prave preto su tu rozne kategorie napriklad temy nesuvisiace so zdravim a vztahove problemy, psychicke tak neviem preco sa tu do nej obuvate, ked vas toto forum nebavi tak tu nechodievajte a drzte sa inych "tem" je to tu myslim si dost predelene -priehladne a clovek s "vaznou" chorobou ako zakrpateny penis, vsugerovane tehotenstvo a jebak na nose - napise do inej kategorie a jeho prispevok sa urcite nestrati medzi tymito ostatnymi... tiez ma niekedy stvu tieto temy kde sa ludia stazuju ale tak aspon sa ventiluju a niekomu vyrozpravaju... pre nich to je terapia a to so zdravim trosku suvisi :-)

jujala

ahoj. coskoro ma cakaju moje vlastne zasnuby a su pozvani aj priatelov brat so zenou- teda to by sa malo, kedze su uz manzelia. ale pamatam si ked mali zasnuby oni, asi tak pred dvoma rokmi, tak isiel iba priatel a mna vtedy nepozyvali, aj ked sme spolu uz chodili vyse roka a poznli sme sa vsetci navzajom.

Maoam

ty si admin alebo kto, ze rozhodujes o tom, kto smie a kto nesmie prispievat?

sa skludni trocha

svet sa netoci okolo teba, ako vidis

tpch

a ja som dufala, ze si konecne pochopila, ze na tych zasnubach nemas co hladat...precenila som tvoju mieru inteligencie. sorry :-DDD

regina92

Vám ešte doteraz nedošlo že tu nemáte čo hľadať:D vy ale viete človeku zdvihnúť náladu.. fakt super zohra.