ked si mysli ze je najlepsi

Príspevok v téme: ked si mysli ze je najlepsi
BMX23

Moj priatel neni az tak moc skuseny v posteli,.. strasne vela krat mi tvrdil (este pred zacatim vztahu) ze kolko on mal bab a v posteli a ze je skuseny atd.. no a niak sa to zomlelo zacali sme si spolu a tu som narazila nato ze toto vsetko je lož... po tom, tvrdi "toto vela muzov nedokaze".. mne je to fakt vtipne ako si to moze vobec mysliet... da sa mu to niako citlivo naznacit.. viem ze ego je krehke a nechcela by som byt ta, ktora mu ho zrujnuje.. je to mily chalan.. len... skoda

LOLiii

Juuj buď rada,moja láska ma opačný problém.Má príliš nízke sebavedomie.Má trošku väčšie bruško asi preto.A pritom je to v posteli jednotka.Fakt buď rada lebo naopak je to ďaleko horšie...a stále ho upokojovať, že je výborný. Oni to potrebujú. Si žena takže vieš :D že oni si na tomto zakladajú. Nekaz chlapcovi radosť :D

jajaja295.

atm
pravy huhu alias uhlie mal a ma problemy so zenami..staci, ked si das vyhladavat v temach a uvidis jeho zakomplexovane nazory

atm

1) ja som ten
2) vidim, ze som sa mojou predchadzajucou otazkou trafil
3) ak mas problemy so zenami, navstiv odbornika

atm

samozrejme ze nie, ale po biologickej stranke je to primarna vec, ktoru muz hlada. nerozumiem ale kam smerujes tieto tvoje ublizene reakcie, co ta baby nechcu?:D