mozem uz v 14 rokoch normalne pouzivat tampony

janes

Ahoj, nemaj strach ja pouzivam tampony uz od sovjej prvej menstruacie,ktora prisla v 14-tich.Vlozky som absolutne odmietla, pretoze si mylsim,ze su nepohoddlne. No moje kamosky mali s tampomni problemy takze ich vobec nepouzivaju, vsetko zalezi ta tvojom tele. Za skusku nic nedas. :)

pyrana

Ja pouzivam tampony uz roky,vlozky pouzivam len na noc,cez den ich nechcem ani vidiet,citim sa ako v plienkach,otras.S tamponmi napriek tomu,ze mam prve 2-3dni silne krvacanie nemam problem,pouzivam s nimi stale aj intimku.Dokonca chodim s tamponom aj plavat,samozrejme hned ako vyjdem z vody si ho vymenim.

lucynka

mno ja som tiez nemala nejaky velmi pozitivny nazor na tampony ale odvtedy ako som ich vyskusala uz nechcem vlozky pomaly ani vidiet...maximalne na noc....tampony su ovela lepsie ako vlozky..a teraz v lete ani nehovorim...netreba stale kontrolovat ci sedim tak aby sa mi neposunula vlozka a tak...kludne si mozem dat aj obtiahnutejsie nohavice a nemusim sa nicoho bat...tie tampony su genialna vec

miruska

tampony pouzivam uz osem rokov - prvykrat som ich pouzila z nevhnutnosti, kedze som mala menzes pocas svojej prvej dovolenky pri mori; odvtedy nepouzivam uz nic ine a hoci mavam velmi silne krvacanie, a teda pouzivam extra super tampony, ktore si menim aj kazde tri hodiny, mojej panenskej blane to neuskodilo a svojmu prvemu som nemusela nic vysvetlovat...

lole

ja tvrdim, ze staci, ked pri jednej menstruacii pouzijete tampony a zistite, ake to je lahke a pritom pohodlne, tak uz po vlozkach viac nesiahnete.
pre nothing- ja mam tiez silnu menstruaciu a tampony mi nerobia ziaden problem. staci zvolit spravnu velkost. a podla mna odsavanie krvi tamponom vo vnutri je urcite hygienickejsie, ako nechat krv pretiect nielen vnutrom, ale zaspinit aj vsetko z vonku.
Ale mas pravdu vec nazoru.

evilbunny

nothing- no to je dobra hlupost! ved to ani xlap pri sexe nezisti ci ma blanu abo nie, niektory zeny pri prvom raze nekrvacaju.okrem toho aj keby si blanu poskodila tamponom tak to neznamena ze nie je panna. panenstvo je vec spojena aj s vnutornou cistotou a neskusenostou.pannou dievca nie je az po pohlavnom styku.
a tampony su fakt vyhodnejsie a lepsie. mozu sa pouzivat od prvej menstruacie a ta nitka sa da len fakt tazko odtrhnut takze takychto veci sa netreba bat.:)