Dokonaly muz

Príspevok v téme: Dokonaly muz
sonazufala

Obraciam sa na Vas s problemom, ktory ma uz velmi dlho trapi. Stretavam v praci jedneho muza, ktorý ma velmi pritahuje a paci sa mi. Problem je v tom, ze sa ho velmi hanbim a neviem si pomoct. Prvykrat sme sa stretli a vtedy bol ku mne velmi mily. Normalne ma zacal utesovat a,ked sme sa znovu stretli pytal sa ma ako moj problem dopadol. Nezmohla som sa na odpoved, len sa usmiala. Dlhsiu dobu sme sa nevideli, ale ked sme sa stretli, pamatal si ma. Ked sa na mna pozrie cela sa stiahnem, neviem na neho pozriet. On si teraz asi mysli, ze mi vadi a ze sa mu vyhybam,lebo presne tak vyzeram. Neviem coho sa vlasne bojim. On je vyssie postaveny a o nieco starsi.Je na tom tak,ze by mohol mat ktoru koketu by chcel,ale ja taa nie som,neviem sa tak spravat. Mam strach, ze by si to mohol zle vysvetlit. Ako sa mu mam prihovorit? Co mam spravit? Ako prekonat hanblivost?Idem sa prepadnut.Moje sebavedomie je teraz na bode mrazu.Hovorim si,ze by to zle dopadlo.Viem,ze sa mu paci typ baby ako som ja. Kamosky mi hovoria,ze vyzeram super a mam skvelu postavu, tym sa nechcem chvalit,len ze moj strach nie je koli mojmu vyzoru.Ked sme sa stretli prvy raz, blo zo mna tiez mimo az skoro zakopol. Teraz mi je to luto,lebo sa zacina tvarit ako ja. Zial nestretavam ho az tak casto ako by som chcela.Muzi sa za mnou aj otacaju,ale ja by som chcela spoznat jeho. Nedokazem sa vsak prekonat.Prosim pomoz mi,lebo uz neviem co dalej.Som z toho zufala a nechcem sa uz ozerat do zeme.Neviem ako sa mu mam prihovorit a pozriet sa na neho.Pomozte mi prosim,co robyt. Za Vasu skoru radu vopred dakujem.

veronika83

Sonazufala z toho si nic nerob ja mam totozny problem! K nam do firmy chodi taky CHLAP! parkrat do mesiaca ze az!! A vzdy si vyberie ten "najlepsi" den (ked sa rano presviedcam, ze nevadi, ze ti olej steka z vlasov, alebo dnes sa nemusim malovat, nacooo.. a jeb!)
A to podotykam, ze mam vacsinu kamaratov chlapov, proste lepsie si s nimi rozumiem vo vsetkom, citim sa uvolnene pri chlapoch, pohoda..este aj v robote su skoro sami chlapi a vacsinou som taka rozrehotana, ukvakana.. a potom vstupi ON.. a koniec! Proste nic nic nic nicovate nic.. A konecna je, ked mu musim uvarit kavu, ladove obklady zo smradlavych utierok si robim v kuchynke :DDDD..sa mi teraz smeje, ale inak mi nie je do smiechu. Vy jej tu sice davate ok rady, ale verte mi - neda sa to ovplyvnit nijako.. to si musite v duchu pripominat este aj to, ako sa dycha :DDD

Lumik

ze ziadny muz nieje dokonaly, boze kde na take veci chodite :), no ale ak henten teda nie je uplne, tak je dost pravdepodobne, ze nic nevyciti.

simi1

Tazko sa tebe radi dievca :D
Uz sme ti niekolko navodov napisali. Urcite mu to nedavaj okato najavo, normalne sa s nim rozpravaj, jemne s nim flirtuj, no nedavaj mu najavo, ze si z neho uplne mimo, ze sa ti z neho podlamuju kolena a nevies sa na nic sustredit!! Reaguj na jeho otazky, usmievaj sa na neho, zalichot mu trochu, potom bude vediet ze mas o neho zaujem a mozno dalsi krok spravi on.

sonazufala

Ved ja mu ani nedavam,neviem sa na neho pozriet ako sa ma.Tak ako potom?
Nemam mu to dat najavo?
Vsak potom si bude mysliet dalej,ze ho ignorujem.