pohlavne choroby

Partnerka87

Martin 8891/ to ze sa umyvas je sice pekne, ale hygiena nie je prevencia pred pohlavnymi chorobami, mozes sa akokolvek umyvat a dodrzovat hygienu pokial sa vyspis s niekym nakazenym je jedno ci si bol umyty

Martin 8891

Dobrý den.Chcem sa spýtať a dúfam že mi niekto normálne odpovie.Priatelka má šokovala otázkou,že s kým som spal keď má pohlavnú chorobu.Nic vážne to nieje(povedal gin.) no aj tak.Podla gin. je to od partnera.Preto sa chcem spýtať či je možné že niečo chytila odomna čo som mohol dostať niekde inde ako sexom.Mojej priateľke som verný viac ako 4roky.Tak si to neviem vysvetlit.Po každom wc si ho umyjem vodou alebo aj mydlom alebo utrem do toaletného papiera.Niekde som čítal že ani to nieje dobre.Neviem si vysvetlit ako je to možné.dakujem za odpoved.

pohlavár

Treba žiť tak aby ste sa nevystavovali riziku nakazenia. Čo to znamená?
Netrkať na diskotékach a zábavach v alkoholovom opojení ako zmyslov zbavení s kadekým za účelom uspokojenia pudov. Nieste zvieratá ale máte vlastný rozum aby ste uvážili či seba neohrozujete na zdraví ak sa nechýte uniesť pudmi. Alkohol vám uvolní zábrany a potom po vytriezvení nastáva krutá realita a strach o zdravie že čo ak?
Treba piť tak aby som si bol vedomý/á čo robím a s kým to robím. Ono hudba, alkohol a dobrá spoločnosť robí svoje na navodenie nálady a vtedy sa často človek pozabudne a robí to čo by normálne nerobil. Stráca zábrany. Lenže pár minút bujarenia vás môže pripraviť na celý život o zdravie.

lolinka

Novy na HIV sa môžeš dať otestovať bezplatne a ak chceš, tak aj anonymne na Kramároch v AIDS centre.

Národné referenčné centrum pre prevenciu HIV/AIDS
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Ambulancia NRC pre prevenciu HIV/AIDS
Limbova 12, Bratislava
www.hivaids.sk

Odbery sa vykonávajú:
pondelok a streda od 9:00 do 13:00 hod.
Výsledky sú dostupné do týždňa od odberu.

Novy

Prosim vas vie mi niekto poradiť chcem sa spitať kde si možem urobiť test na AIDS a ine som z bratislavy Petržalka ale prosim o radu nie blbe komenty dakujem mox

MINULDO

Zijem s priatelkou 12 rokov a nic take som este nevidel na pere sa jej vyhodila cierna bodka ako keby to bola sosovicka no nema to ani navrete a ani nic podobne nezvecilo sa to a ani nic nadalej sa nerobi ja nemam ziadne problemy a ona myslim ze tiez aj bola u gynekologa no nic nezistil i ked sem tam nas svrbi tam dole ale to je iba niekedy no nevieme co to je ma to uz 5 mesiacov moze to byt nejaka pohlavna choroba?moze sa to preniest ak by to bola uz za tych par mesiacov?ziadne znamky ine nepocitujeme obaja tk chcem radu dakujem

MATO2

Zijem s priatelkou 12 rokov a nic take som este nevidel na pere sa jej vyhodila cierna bodka ako keby to bola sosovicka no nema to ani navrete a ani nic podobne nezvecilo sa to a ani nic nadalej sa nerobi ja nemam ziadne problemy a ona myslim ze tiez aj bola u gynekologa no nic nezistil i ked sem tam nas svrbi tam dole ale to je iba niekedy no nevieme co to je ma to uz 5 mesiacov moze to byt nejaka pohlavna choroba?moze sa to preniest ak by to bola uz za tych par mesiacov?ziadne znamky ine nepocitujeme obaja tk chcem radu dakujem