stastny zivot

Príspevok v téme: stastny zivot
qaywsx

aj vy ste uz stretli ludi ktori zivotom len tak preplavaju. nemaju nikdy starosti vzdy maju partnera ktory je ten pravy aj ked uz napr o rok to ten pravy nieje ale maju uz dalsieho praveho. a nikdy v zivote sa necitili zle. maju fajn pracu a fajn priatelov myslite si ze je to naozaj tak? alebo je to len maska? popripade ze sa uspokoja s malom? alebo ze naozaj im ten zivot dava viac?

lost

da sa vsetko, pokial sa nemusim niekomu venovat.. tak ako maximalne karty :P nieco ako petang nie je bohuzial mozne :(

lost

ale ked nie je zrovna do reci tak to vie byt pekelna nuda, obzvlast v noci.. pretoze svetla je vzdy dost, ale tolko umeleho dokaze oblbnut cloveka a plus nemam ponatia o case, cize ide to (vlecie sa) pomaly. neviem si predstavit byt tu sam a dlhe hodiny len tak bez akehokolvek pohybu v okoli :D je to proste uzastne spomalene vsetko.. pozriem na hodiny.. 23 hodin, ja ze ok super, coskoro polnoc, tak hram solitare a po umornych hrach sa pozriem a ocakavam dve tr ihodiny aspn a ono je 23:45... vtedy ma ide fakt porazit..

lost

jajka001_ no priznam sa ze dva by boli ak by to nebolo cez znamost :o) ale tak dnes hadam uz ani nie je clovek co nevie po english :) ale jasne ze sa najdu aj taky lenze kedze sme tu vzdy minimalne dvaja tak sa to da zvladnut.. plus je tu jedna baba co nie je recepcna, ale beha hore dole a tak ta vie fr + spa , cize da sa to teamovo nejak uhrat :P

lost

presne.... ako ak neni co robit (no v minulej praci som tak bol, ked som bol ako zastupca "technika") a tak to bola smrt :) akoze tvarit sa ze nieco stale robim..
tak tu je to o nieco lepsie a robim prakticky len vtedy, ked ma o to niekto poziada :D:D no a niekedy treba nieco papierovackovat, ale tak mozem to robit lubovolnou rychlostou, cize neroztrham sa...