Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

pekne sobotne ranko vam prajem babulky moje.Vidim ze bude dnes slniecko svietit,a ja idem okolo obeda k otcovi,tak si vas az vecer precitam.Vcera som bola na 1 hodinovej rychlej chodzi,a doma este na lopte cvicila.

Helus

mAOAM JA SOM ISLA NA TRHOVISKO KUPOVAT ZELENINU,A RIFLE SOM VOBEC NEMALA V PLANE KUPOVAT.ALE ISLA SOM VEDLA NICH A ZAPACILA SA MI NEJAKO FARBA,TAK SOM ISLA SKUSAT,A SEDIA V PASE,TO JE PRE MNA DOLEZITE,DRUHE CO SOM SKUSALA TAK V PASE ODSTAVALI AJ 5 CM.VECER IDEM CVICIT NA POLTE A IDEM NA RYCHLU CHODZU,SOM NASTARTOVANA,UZ SA V NICH VIDIM,A ZAJTRA SI ICH OBLECIEM K OTCOVI,NECH MAM MOTIVACIU LEPSIU.SU TROSKU TESNEJSIE NA STEHNACH,ALE KED ICH BUDEM NOSIT TAK SA BUDEM KONTROLOVAT V NICH,BUDU MOJE MERITKO.

Maoam

vidim, ze som vas navnadila viacere :DD

Helus, hnedaste rifle su velmi pekne, ja (ked budem v cieli) si k tym, ktore som si kupila ako motivacne este chcem kupit sede, len este som nenatrafila na tie, kde poviem 'to su ony'.
Do tych motivacnych mi este treba par cm a bude to :D.

Helus

Ahojte baby tak ja som si dnes kupila motivacne rifle,su hnedastej farby,ale take som nikdy nemala,tak som spravila zmenu.Su mi tesne,a hlavne na stehnach,ale ked dam dole 3 kila,tak budu super.Som ale blba take si kupovat,ale nevadi,aspon mam motivaciu.Inac na pase mi sedia jak rit na serbel,a stali 12 euri,ale vyjednala som ich na 10 su z tensieho matrialu,akurat nateraz.a dnesna vecera bude lusky+ mrkva+ varene vajicka k tomu2 ks.Prajem vam pekny zvysok dna a pekny vikendik.

Helus

Ahojte baby moje ranajky 1 banan+ 1 velike jablko,desiata-ovsenna kasa s orechami+ hrozienkami,obed brokolica+ baby mrkva+ ryza,olovrant biele acidko,a vecera vajcova omeleta+ karelab.

Maoam

caute baby,
teraz cez MS som mala styri dni po sebe cisto jedacie, same blbosti, aj keksy, aj cokolada, aj pizza, aj vecero 22h, no nic, ale chcela som vediet, ci je z toho katastrofa alebo nie, tak som dnes skocila na vahu a 55,6! :D Nechapem to, kedysi by som uz bola mala minimalne 58.
Asi som si tak upravila metabolizmus, alebo je moje telo v tej faze, ako uz aj Marijamkino, ze v pohode taketo dni nic neurobia. To by bolo uzasne!!! :D

Valika: ano, este by som chcela dat troska daco dolu, tak 2-3cm zovsadial, najmä pas a boky

Helus

Ahojte babulky pekne ste tu pisali a tie kocky vcera jste co jite boli super,cele som to pozerala nezaspala som,keby som bola v praci tak to neuvidim,takze doma byt s nohou tiez nebolo zle,ale v pondelok uz nabieham na nortmal,tak dufam ze v utorok u chirurga nepovie ze to budeme rezat.Pekny vikendikm vam kocky prajem,ja sa neskorsie ozvem letim do prace odovzdat potvrdenia od doktorka.

Valika146

ahojte babenky tak ako vidím tak vám to ide :)

Maoam jéééé ty si aká kočka? ešte chudneš či sa už len udržiavaš? :)
baby všetke vás obdivujem ;)
ták ja od pondelka každý deň poctivo pohyb á cvičenie :)
cítim sa v poslednej dobe nejako plná energie ;)
babenky držte sa! :)

lilekk

kocky moje moj dnesny jedalnicek:

R: zitny chleba celozrny, maslo, 95 sunka, 2 platky
Ol:caro s mliekom
Obed: celozrne rizoto mrkva, hrasok, cibula, parmezan
Ol: jahodova activia, 2 mini platky chleba so sunkou a syrom, zelenina
V: prazenica, zelenina

baby dnes je jste to co jite! chudnu dve kamosky, vyzera to zaujimavo nezabudnite kukat :)

maomam - motivacne rifle ja odpadnem :DDDDDDDDDDD ale drzim palce!

danus - bola aj zajtra mam hodinovy beh, tak uz sa tesim velmi sa mi to lubi len strasne je to narocne ta hodina...inak mas pravdu ja osobne sa citim lepsie nez v januari je to taka zmena ;)

pekny vecer kocky moje :*