Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte baby,
Kristinka vitaj naspet.Dobre sa cital ten tvoj prispevok.Ty mas toho trenera urcite v Rakusku,vsak?Takeho by som ja ppotrebovala tu v Ba.
Sloniatenko bolo 1 den po dovci dobre,len nekonecny pribeh,predsa doma 2 tyzdne bol iny program,Ale uz som v zuabehnutych kolajach.Majte sa baby,uz si zacinam zvykat na toto nove forum,ale stare bolu lepsie.

sloniatko

ahojte baby tak ja som sa vazila pred tyzdnom v sobotu a mala som 70,0a dnes poobede 68,8 :) :) :) sommooc spokojna za tyzden 1,2kg :)

sloniatko

ahojte baby kristinkita vitaj a dufam ze uz odtanes :)helus ako 1drn v praci?
maoam ahoj no mam sa super fakt jem zdravo niekolko krat denne a nejem sladje za 7dni som mala len jeden kolacik takze super :) a pijem mineralku nie sladke vody a cvicim i dnes idem tak zatial pa :)

Kristinkita_1

Vitááááám :)
Práve som zjedla pizzu :)
Oprava
Práve som zožrala pizzu a vobec mi to nie je lúto. Celú a sama. Nato ze sa obmedzujem a som so sebou spoko, som si to dnes dopriala.

Maoam

ahojte baby,

Sloniatko, ako sa ti dari? Carey, 20.10. som si zapisala, vazime sa aj meriame.
Kristinkita, vitaj spät :-).
Podla mier musis mat velmi sumernu postavu. Tak drzim palce v doladeni mier podla zelania.
Moje tiez boli v auguste lepsie, ako su teraz, ale tak co uz, mozem si za to sama, ako vzdy..

Kristinkita_1

Fiha, no do ....
tak s takými to mierami som nepočítala. Ja mám po lete po cca 2-3 cm všade naviac. Ach jaj. To leto.
Síce uz je jedna hodina poobede a merať by som sa mala ráno no neverím, že by to bol nejaký enormný rozdiel.
Tak teda
hrudník:88cm
pás: 68-69cm
boky: 95cm :/// mala som 91-92
lýtko: 37cm
stehno: 58cm

Takze tak.

Kristinkita_1

Ahooooojte :)))
Ja viem, už som sa tu dlho neukázala, ale je nás viac, čo tu dlhšie nezavítali.
Ako vidím, sú tu veľké zmeny, tak v dizajne stránky, ako aj v "dizajne" nasich postáv a kilogramov :))
Ja na tom nie som inak. Teda aj ja nie som výnimka a pribrala som v lete. Z mojich zimných 53kg som mala po dovolenke 58kg a výšku len 162cm :) Ale neriesim, lebo neplačem nad rozliatym mliekom.
Zasla som za známym-trénerom (nemienim už totiž bojovať bez "pomoci"). Ten ma ako prvé poslal na meranie na kalibrovanú váhu a teda mi aj nepriamo zakázal vážiť sa na našich domácich váhach, ktoré neprinášajú objektívny výsledok. Ten prístroj zmeral všetko, mesiac po dovolenke som sice zredukovala váhu na 56kg ale aj tak sa necítim este uplne spokojna a zdrava. Prístroj mi zameral kazdú cast tela, svaly,tuk v kazdej casti, taktiez vodu, BMI index, ako rýchlo mi spaluje metabolizmus... samozrejme, nemam nadvahu, ale nie som ani podvýzivená a podla toho mi nastavil tréningový a výzivový plán. Je mi tazké este úplne vsetko dodrziavat ale ucim sa. Dokonca ked som bez pomoci cvicila vo fitku, tak som si ako kazdy laik amatér myslela, ze cim intenzivnejsie, cvicim, beham, tým viac schudnem ale chyba. On mi ukázal, ze pri mojej vahe, BMI, metabolizme, ktoré vzišli z merania mi bohato stací len rýchlo chodit, ja nepotrebujem behat.
A pri takejto pulzovej frekvencii pálim tuk, ked som uz behala, rýchlo bicyklovala, pálila som sacharidy a teda cukry co znamenalo ze som bola po treningu unavena a to je chyba. My mame palit tuky a po treningu sa citit fit a stastne, spokojne.
Verím, ze pri tejto zmene v mojom zivote sa vsetko zmeni. Viem ze nabrate kilogramy zo mna nepojdu dole za mesiac, ale ja budem trpezliva, dokonca aj sladke si mozem dat ale len DOObeda. Ked si dam dovtedy dobru davku, vecer nepocitujem chut na sladke. Ale ked som si ich odopierala cez den, vecer ma chytila taka chut na sladke, ze by som zjedla aj cokoladoveho slona ;))

Takze Sloniatenko, nezúfaj ale dúfaj.
Precitala som si vsetky príspevky od mojho posledneho uverejneného v júli. A urcite sa nedá na vsetko odpovedat. Len k tomu pocitu nafuknutia. Poznam to, momentálne som sa ho zbavila. Vies preco ten pocit? Lebo si s prepáčením a bez urážky prežratá a tvoj organizmus nezvláda páliť to čo si zjedla. Preto sa musís vzdať troch vecí - múky, cukru a oleja. Ked toto dodržíš pár dni a dáš si zrazu čoko croisant, síce zješ nieco menej zdravé, ale ten pocit nebude taký intenzívny, lebo telo budes mat viacmenej "detoxikované" od látok, ktoré upchávajú a sposobujú plynatos a nafúknutost.

Miery pridám tiez. Len sa musím odvaziť.
Apropo ja pracujem v rakúsku. Tam sa o seba pekne staram, pridem domov - wow, 2-3kg menej. Ale dobehnem to za par tyzdnov, takze ja sa musim tohoto zbavit. Udrzat si standart v praci i doma.
Cvicím v rakúsku 5-6x do týzdna v priebehu dvoch týzdnov vecer nepapam. Ked som doma mozno 2x do týzdna a vecer aj cez den papam viac :)) musim to zladit. Lebo stale je to zatial o tom ze tu priberiem a tam schudnem.

Držte sa dievčatá, chce to pevné nervy.

Helus

Ahojte baby,
sloniatko na inchebe boli dni dentalne,tak vselijake kresla zubarske,a nastroje.Noo ja uz idem dnes do prace mam poobednu,vobec sa mi nechce dovca bola malo,ale co uz.Vecer som o 21 bola tak hladna,popritom som mala o 19 tej maso+ cviklovy salat,a cele litrove acidko som vyslopala.Ja si nemozem kupovat velike,vzdy polku zlikvidujem.Budem si kupovat 250ml.Baby pekny den vam prajem.

sloniatko

ahojte no je to tu cudne:( ale predsa neprestaneme kvoli tomu si pisat hm.
helus a co tam este bolo zaujimave v tej inchebe?a podla mna si zdrava ako rybicka a stsis energiou :)
carey shoj no vikend teda skor nedelu som trochu dokaslala dovolila som si tazsie jedlo na obed a jeden kolacik ale neva zajtra pokracujem :)
maoam prosimta neodchadzaj nam ved ta tu potrebujeme hm? :(