Pripravky na pamat

xmirco

Jednoznacne DMAE zmiesat (nemyslim take zmiesanie ze to rozdrtis a zmiesas) s LECITINOM to zarucene pomaha len to troska trva nez sa aktivuje co je asi cca 14 dni. DMAE ti zvecsi IQ a lecitin pamet. A piracetam neskusaj nieze by som mal ja nejake zle skusenosti s nim ale usudzujem podla toho co som cital na forach.(Schvalne nepisem co som sa docital pretoze je toho az tolko a vsade sa docitas nieco ine, na kazdeho to posobi asi inac ale nechcem az tak strasit uzivatelou piracetamu nikde som sa nedocital ze nekdo na to umrel takze sa nie je coho bat) DMAE nie je navikovy tak isto ako lecitin a obydve latky sa bezne vyskytuju v ludskom organizme. Dufam ze ti stacila moja reklama ( i ked to mi asi nikdo nezaplati :( )

berto

nootropil 1200 je volnopredajny liek..
nie je ne predpis..
kupujem ho pravidelne..
pouzil som ho pri odvykani od cigariet, oficialne sa pouziva pri abstinencnych priznakoch u alkoholikov..
davkovanie 4,3,3,2 ziadne vedlajsie ucinky..

keren

moon_driver mne to lekarka predpisala kvoli neurologickym problemom, ale to bolo davno a uz je to vysadene, mala som praveze najmensiu davku, no aj tak som na to zle reagovala...

tachyon

Ahoj, skus pozrieť na tejto stranke zostavu výživových doplnkov založených na prírodnej báze bez vedľajších účinkov Pôsobí na zlepšenie pamäti a schopnosti učenia, zvýšenie koncentrácie a schopnosti udržať pozornosť. Táto zostava prípravkov je vhodná najmä pre manažérov, študentov a ľudí, ktorí u seba pozorujú: zníženie koncentrácie, oslabenú pozornosť, zníženú schopnosť učenia a zapamätania si a pochopenia štúdijných materiálov, spomalenú schopnosť rozhodovania sa.
www.freewebs.com

moon_driver

keren.... predpokladam, ze ti lekarka predpisala "Nootropil 1200" - ta je na recept, ale da sa v lekarni zakupit kopec pripravkov s ucinnou latkou "piracetam" s nizsou silou
.
"piracetam" zlepsuje mozgove funkcie tym sposobom, ze zlepsuje prekrvenie mozgovych tkaniv = viac krvi = viac = kyslika = viac energie pre rozum.
.
prípravky s piracetamom:
-Nootropil 800
-Pirabene 800
-Kalikor 800
-Lucetam 800
-Piracetam Al 800
.
neziaduci ucinok je ten ze cloveku niekedy huci v hlave ako v pilinaku :-)Preto treba radsej slabsie davky 400 -800 a nie rovno na 1200.
.

pipa

Ja osobne mam dobre skusenosti s prirodnymi liecivami. Ci uz je to zensen, ginko, cesnak, materska kasicka (potrava vcelej kralovnej)
Najlepsie podla mojho nazoru ucinkuje kombinacia materskej kasicky so zensenom. Ci uz v tekutom stave v ampulke na pitie alebo ako kapsla draze.

Jennys

Skús vyskúšať Memoplus,Lecitín,Ginko alebo Bilomag-všetko kúpiš za hotové a slúži na koncentráciu,lepšiu schopnosť vnímania...mne to zdá sa pomáha.V prípade,že si nočný typ študenta,ktorý sa môže učiť len v noci,odporúčam Guaranu ako alternatíva kávy,ktorá nemá žiadne veeľajšie účinky ako napr.káva.Tiež ti odporúčam niektoré druhy čajov ako napr.Brain Power od Teccane /je výborný/,prípadne nejaké iné s výťažkami zo žen-šenu,ginka či guarany. Veľa zdaru

keren

mne lekarka predpisala Nootropil (patri do skupiny nootropika) nikdy pred tym som nemala problem s ucenim ale ked sm ho brala precitala som si z biologie 10 stran a po prvom citani som vsetko vedela (myslim to ozaj vazne) ale snivali sa mi sialene sny, bolo to hrozne, takze lekarka mi ho vysadila...je to len na lekarsky predpis...tolko moja skusenost