Pripravky na pamat

ebi777

Luliii752, Quiduška752, Lu77 a ktovie ako ešte sa voláš,

koľko príspevkov napíšeš na tej čaj matcha, toľko výmyslov, raz, ti to odporúčili v lekárni na pamäť a zrazu si sa ocitla v lekárni a ti to odporúčili na cholesterol a raz ten čaj dostala tvoja mamina ako darček,,,, tak rozhodneš sa ako to celé bolo, lebo klameš ako neviem čo

Luliii752

Ahojte :)
Keď som sa musela učiť na maturitu, chcela som niečo na zlepšenie pamäte a sústredenia. Pýtala som sa v lekárni a tam mi poradili piť čajík Matcha. Nevedeli mi však povedať, kde ho zoženiem :( tak som ho hľadala cez internet. Po dlhom pátraní som ho konečne našla a objednala si.
Čajík mi strašne chutil a navyše obsahuje aj mnoho iných zdraviu prospešných látok pre zdravie :)
Pijem ho stále, i keď som už dávno úspešne zmaturovala.
Tá stránka sa tuším volá matchatea.sk
naozaj odporúčam skúsiť a je to lacnejšie ako napr. ginko :)

aluska

nootropil ked mas napisane v letaku ze 2-3 tak uzivaj tak...pre svoje vlastne dobro si len tak nemen davky...to co mas napisane v letaku nie je len tak pre srandu ale ma sa to dodrziavat ak nechces mat nejake necaane vedlajsie ucinky

nootropil

prosim vas berem nootropil len neviem ze kolko ho mam za den brat, v letaku som nasla tak tie 2-3 tabletky denne ale chcem vediet od tych co to brali ze kolko. ja som si to kupila aby som vyskusala na tu pamat ci sa mi bude lepsie ucit. diky moc za rady

mahi

Ja mam nootropil a lecitin a zatial pohoda. O ginkobilobe som nedavno čital, že sa podla nejakeho noveho vyskumu zistilo, že nema žiadny učinok na mozgovu cinnost ani na prekrvovanie. Cize Ginko je skor o placebu a strate penazi.

Kyrian

Tu je článok ako si zvýšiť IQ o 8-9% bez liekov
zeleny.naturalforum.net
a pokial ide tie prípravky, tak najúčinnejší na učenie je farmaceutický PIRACETAM, ktorý zvyšuje zásobovanie mozgu kyslíkom a niektorý ľudia opisujú fotografickú pamäť sk.wikipedia.org
V lekárni by si povedala, že chceš KALIKOR pre tetu po mrtvici a možno to dostaneš bez predpisu. Ale pozor, lebo to spôsobuje hyperaktivitu a to pocítiš rýchlejšími pohybmi a neodporučujem psychotikom.

Pokial ide o niečo prírodné, tak LECITIN je predpisovaný aj psychiatrami ľudom s mozgovými príhodami pre lepšiu pamäť, ibaže v niekoľkonásobne vyšších dávkach než je bežné užívať.

RNG

Genesis, mas sice pravdu, ze noontropika nie su ziadny zazrak a vitamin C 500 mg zvisi IQ test len o 10 bodov a ucinok trva len par hodin, ale su veci,ktore su permanenejsieho razu ako napr DHA, ktore ked dane matke a do kojeneckych zmesi v priemere zvysuje IQ
Gingko, vinpocetin, huperzin su silnejsie, nez kava alebo zuvacka.
Samozrejme to nie je ziadny zazrak, ale by som to nepodcenoval uplne

genesis.svk

Vseko je len genetika. Je jedno aky suplement doteraz vyvinuty pouzivate alebo kolko a ako cvicite svoju sedu hmotu. Pokial sa niekto narodi ako 286 nikdy nebude rovnocenny partner pre pentium to je zivot. Osobne som vyskusal vsetky povolene aj nepovolene prostriedky na zvysenie mentalnych schopnosti ale ani jeden z nich zo mna genia neurobil. Nevyhadzujte zbytocne peniaze za pripravky ktore vam nepomozu viac ako obycajna kava a zuvacka.