Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

janulienkaaa

ahoj, ja som ju brala síce len 2 mesiace, ale bolo to v pohode :) nepribrala som ani neschudla, hlava ma nebolela, len mi narástli prsia a trochu boleli...no hned sa mi vrátili do normálu. Jediné, čo si asi daj pozor, aby sa ti nevytvorili strie na prsiach, ked sa ti tak rýchlo zväčšia ako mne :(

jana21

...a odkedy som s touto HAK -lindynette 20 chránená? Ked začnem v prvý deň menzesu brať, tak po skončení - tak na 7 už môžem...?

poola

ahojte, berem tie tabletky uz zo rok a som snimi spokojna, nepribrala som z nich a ani hlava ma z nich neboli,odporucila by som ich

Best trance girl

Cafte kocky,
ja som brala Lindynete 20 vyse dvoch rokov a ziadne negativne ucinky som nespozorovala. Praveze sa mi upravila plet a aj menstruacia. Teraz som ju na nejaky cas vynechala a nastal presny opak. Ale aj tak je to vsetko individualne, takze skuste a ked vam nebude vyhovovat, mozte kedykolvek skusit inu

neva

wera - nevadi, že nie si ešte plnoleta. Lekar-gynekolog Ti môže vypisať antikoncepciu už od 15 rokov. Bude najlepšie ak si ju daš predpisať, tak budeš pod lekarskou kontrolou. Uživanie HAK prinaša so sebou niekedy rizika a rôzne vedlajšie účinky.